15min be reklamos
2022 12 07, 15:53

„Ignitis“ atsiprašo nefiksuoto termino planų klientų ir pratęsia mėnesiui šiuo metu galiojančias kainas

„Ignitis“, matydama viešojoje erdvėje kylančius klientų ir suinteresuotų šalių klausimus dėl ketinimų nebesiūlyti nefiksuoto termino planų, atsiprašo klientų dėl kilusios sumaišties ir neaiškios komunikacijos bei ketina šiuo metu galiojančias sutarčių kainas pratęsti mėnesiui – iki vasario pirmos dienos, rašoma „Ignitis“ pranešime spaudai.
„Ignitis“
„Ignitis“ / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

„Suprantame, kad praėjusią savaitę mūsų paskelbta informacija apie planus nebetęsti nefiksuoto termino planų buvo neaiški ir klientams sukėlė tik dar daugiau klausimų. Prisiimame atsakomybę ir atsiprašome klientų.

Be to, šiuo metu klientams galiojančias kainas, kurios turėtų keistis nuo sausio 1 dienos, pratęsiame iki vasario 1 dienos. Tikimės, kad papildomas mėnuo leis mums aiškiau pateikti informaciją klientams, o jiems – apsispręsti, koks geriausias pasirinkimas“, – sako „Ignitis“ privačių klientų padalinio vadovas Andrius Kavaliauskas.

Praėjusią savaitę apie 40 tūkst. klientų buvo informuoti, kad jų turimų nefiksuoto termino planų ketinama atsisakyti. Toks siūlymas pateiktas, siekiant suvaldyti augančias kainas ir pasiūlyti klientams pigesnes alternatyvas.

„Sprendimą priėmėme, siekdami klientams pasiūlyti mažesnes kainas. Nefiksuoto termino planų klientams vietoj šiuo metu galiojančio 33-38 ct tarifo kaina nuo 2023 metų turėtų kilti iki 65 centų ir daugiau. Būtent todėl ir ketinome plano atsisakyti ir pasiūlėme pigesnes alternatyvas. Tačiau tą darėme neaiškiai komunikuodami, todėl visiškai suprantamas kilęs pasipiktinimas, o norėdami suteikti klientams daugiau laiko bei išsidiskutuoti su institucijomis, kaip toliau elgtis, šiuo metu galiojančią kainą pratęsiame iki vasario pirmos dienos“, – teigia A.Kavaliauskas.

Šiuo metu „Ignitis“ klientams, pasirinkusiems nefiksuoto termino planus, nieko daryti nereikia. Bendrovės atstovai šiuo metu konsultuojasi su Valstybine energetikos reguliavimo taryba (VERT) ir kitomis institucijomis. Priėmę sprendimus klientus informuosime atskiru laišku. „Ignitis“ vertinimu, papildomas mėnuo yra pakankamas laikotarpis, kad klientai spėtų detaliai susipažinti su informacija ir priimti jiems palankiausius sprendimus.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką