Dabar populiaru
Publikuota 2022 08 10, 13:09

„Ignitis“ pataria, kaip negaišti laiko sudarant nepriklausomo tiekimo sutartį

Praėjusią savaitę vienam iš nepriklausomų elektros energijos tiekėjų paskelbus apie vienašališką sutarties pakeitimą, nuvilti tiekėjo klientai užplūdo „Ignitis“ telefono liniją, o nuo pirmadienio ir klientų aptarnavimo centrus, rašoma „Ignitis“ pranešime spaudai.
Elektros energijos tiekėjai Lietuvoje
Elektros energijos tiekėjai Lietuvoje / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Todėl „Ignitis“ privačių klientų padalinio vadovė Nerilė Mažeikienė primena, kokiu būdu klientams greičiausia ir patogiausia sudaryti nepriklausomo tiekimo sutartį su „Ignitis“.

Klientams, kurie naudojasi technologijomis, pasirašyti nepriklausomo tiekimo sutartį internetu, dažniausiai trunka vos kelias minutes. Sudarant sutartį „Ignitis“ savitarnoje pakanka turėti bent vieną tapatybę identifikuojantį įrankį, pavyzdžiui, mobilųjį parašą, Smart-ID, el. bankininkystę ir sutartį sudarysite kelių mygtukų paspaudimu.

N.Mažeikienė sako suprantanti, kad mažiau technologijas prisijaukinę gyventojai gali nedrįsti imtis sutarties sudarymo internetu. Tokioje situacijoje „Ignitis“ atstovė ragina kreiptis pagalbos į artimuosius – padės vaikai, anūkai, kiti artimieji.

„Turime sprendimą tiems, kurie ne itin draugauja su kompiuteriu ar sutarties sudarymas internetu jiems atrodo sudėtingas. Mūsų savitarnoje galima paprastai ir greitai sugeneruoti įgaliojimą (nereikia notaro tvirtinimo) mamos, dėdės ar senelio vardu. Per porą dienų patikrinsime duomenis ir bus galima sudaryti sutartį“, – teigia N.Mažeikienė.

Tiems, kuriems vis tik netiks sutarties sudarymas internetu, siūloma skambinti telefonu +370 611 21802. Prisiskambinę klientai, kurie naudojasi el. paštu, iškart į jį gaus sutartį ir pakaks ją patvirtinti tuo pačiu el. paštu. Neturintys el. pašto – vėlgi, gali kreiptis į artimuosius. Artimieji gali sudaryti sutartį už kitą asmenį internetu su ne notariniu įgaliojimu.

Žinoma, galimybė atvykti į klientų aptarnavimo centrą ir fiziškai sudaryti sutartį – išlieka. Tačiau klientams reikia turėti omeny, kad gali tekti luktelti. Ko gero, vis tik, būtų verta paprašyti artimųjų pagalbos ir sudaryti sutartį internetu.

Visuose „Lietuvos paštas“ skyriuose taip pat aptarnaus norinčius sudaryti nepriklausomo tiekimo sutartį su „Ignitis“. Tačiau primenama, kad sutartį sudaryti internetu bus gerokai greičiau ir nereiks vykti į paštą.

N.Mažeikienė drąsina klientus, sakydama, kad jei mokate naudotis „Facebook“, jums tikrai pavyks sudaryti nepriklausomo tiekimo sutartį internetu, o be to, vaikai, anūkai, artimieji, neatsisakys padėti. Taip pat linki tausoti sveikatą ir negaišti laiko eilėse prie fizinių sutarčių sudarymo vietų.

Iki šiol „Ignitis“ nepriklausomu tiekėju pasirinko beveik 7 iš 10 buitinių elektros energijos vartotojų. Dauguma jų sutartį sudarė internetu.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką