2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Lenkijos PERN: rusiška nafta tiekiama be sutrikimų

Rusijos eksporto naftotiekio „Družba“ atkarpos Lenkijoje operatorius PERN rusiškos naftos tiekimo sutrikimų neužfiksavo, praneša agentūra „Bloomberg“, remdamasi Lenkijos bendrove.
Naftos gavyba
Naftos gavyba / 123rf.com nuotr.

Kaip jau buvo skelbta, Baltarusijai Naujųjų metų išvakarėse nepavyko susitarti su Rusija dėl naftos tiekimo sąlygų nuo 2020-ųjų sausio 1-osios.

Baltarusijos valstybės koncernas „Belneftechim“ penktadienį pranešė, kad nuo sausio 1 dienos abi šalies naftos perdirbimo įmonės nebegauna žaliavos iš Rusijos, mažiausiomis galimomis gamybos apimtimis naudoja sukauptas nedideles atsargas, kurių pakaks tik iki sausio vidurio.

Rusijos valstybinė naftotiekių monopolininkė „Transneft“ agentūrai „Interfax“ patvirtino nesulaukusi šalies naftos kompanijų paraiškų dėl naftos tiekimo Baltarusijai nuo sausio ir pabrėžė, kad rusiškos naftos tranzitas per Baltarusiją neapribotas, vykdomas nustatytomis apimtimis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką