TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Lesto“ tikrins elektros skaitiklių rodmenis: gyventojai raginami būti budrūs ir neįsileisti apsišaukėlių

Elektros skaitiklis
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Elektros skaitiklis
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo gegužės mėnesio dvi paslaugas teikiančios bendrovės „Mano Būstas LT“ ir „Elektrovoltas“ pradeda tikrinti elektros skirstymo bendrovės „Lesto“ prižiūrimų elektros apskaitos prietaisų rodmenis. Gyventojai turėtų įsidėmėti, kad atvykę paslaugų teikėjo darbuotojai visuomet pateikia „Lesto“ patvirtintą darbuotojo pažymėjimą, įgaliojantį tik nurašyti skaitiklio rodmenis.

Sutartis dėl elektros apskaitos prietaisų (skaitiklių) rodmenų patikrinimo paslaugos teikimo su rangovais „Lesto“ pasirašė balandžio mėnesio pabaigoje. „Elektrovoltas“ apskaitos prietaisų rodmenų nurašymo paslaugą teiks Klaipėdos ir Šiaulių regionuose, o „Mano būstas LT“ – Vilniaus, Utenos, Panevėžio ir Kauno regionuose. Alytaus regione nuo pernai metų apskaitos prietaisų rodmenis tikrina „Alytaus butų ūkis“ darbuotojai.

„Rangovų teikiamos apskaitos prietaisų rodmenų tikrinimo paslaugos jau apima visą „Lesto“ veiklos teritoriją. Paslaugos nupirktos viešųjų pirkimų būdu, tai leido užtikrinti konkurenciją tarp įmonių ir bendrovei gauti priimtiniausią paslaugų kainą“, – teigia „Lesto“ Klientų aptarnavimo tarnybos direktorius Sergejus Ignatjevas.

Pažymėjimo 1 pusė
Pažymėjimo 1 pusė

Apskaitos prietaisų rodmenis tikrinantys „Lesto“ ar paslaugos teikėjų darbuotojai gyventojų niekuomet neprašo pinigų, netikrina gyventojų namų vidaus elektros tinklų ir jų neremontuoja.

„Lesto“ dalį nepagrindinės veiklos funkcijų išorės paslaugų teikėjams perduoda, siekdama didinti efektyvumą ir mažinti išlaidas, orientuotis į pagrindines veiklas, bendrovei kuriančias didžiausią vertę. Perleidus planinio elektros apskaitos prietaisų rodmenų patikrinimo funkcijas paslaugų teikėjams, mažėja „Lesto“ patiriamos išlaidos ir didėja efektyvumas.

Gyventojai turi būti apdairūs, kad į namus neįsileistų energetikais apsimetusių sukčių: kad gyventojams nekiltų abejonių dėl paslaugos teikėjų veiksmų teisėtumo, visi darbuotojai, tikrinantys apskaitos prietaisus, su savimi turi ir pateikia specialius pažymėjimus, patvirtinančius „Lesto“ įgaliojimą atlikti elektros apskaitos prietaisų rodmenų patikrinimą.

„Apskaitos prietaisų rodmenis tikrinantys „Lesto“ ar paslaugos teikėjų darbuotojai gyventojų niekuomet neprašo pinigų, netikrina gyventojų namų vidaus elektros tinklų ir jų neremontuoja – jie tikrina tik apskaitos prietaisų rodmenis. Vartotojai nepajus jokių elektros energijos tiekimo ir kitų „Lesto“ paslaugų kokybės skirtumų, atvirkščiai – ilgainiui sudaromos prielaidos paslaugų kokybei gerėti, rangovams keliami aukšti reikalavimai“, – sako S.Ignatjevas.

Pažymejimo 2 pusė
Pažymejimo 2 pusė

Gyventojai gali gauti visą informaciją apie jų deklaruotus ar  apskaitos prietaisų patikrinimo metu užfiksuotus rodmenis – tereikia prisijungti prie savitarnos svetainės www.manoelektra.lt, visa informacija teikiama ir klientų aptarnavimo telefonu 1802.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką