Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuva ir „Hitachi“ kurs bendrą Visagino atominės elektrinės projekto įmonę

"Hitachi" viceprezidentas Masaharu Hanyu rodo, kaip atrodys Visagino atominė elektrinė
BFL nuotr. / Lietuva ir „Hitachi“ kurs bendrą VAE projekto įmonę
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį Energetikos ministerija ir strateginis naujos branduolinės elektrinės Lietuvoje investuotojas – „Hitachi Ltd.“ – pasirašė Supratimo memorandumą dėl bendrų veiksmų, rengiantis įsteigti tarpinę projekto bendrovę.

Šiuo memorandumu Energetikos ministerija ir „Hitachi“ įsipareigoja kartu atlikti parengiamuosius tarpinės projekto bendrovės steigimo darbus. Atlikus parengiamuosius darbus potencialiems investuotojams bus pateiktas pasiūlymas dėl tarpinės projekto bendrovės steigimo.

Supratimo memorandume yra numatyta iki rugsėjo vidurio parengti detalų tarpinės projekto bendrovės įkūrimo planą, kuriame bus  apibrėžta šios bendrovės struktūra ir funkcijos.

Parengtas planas ir jo įgyvendinimas bus išsamiai pristatyti ir aptarti su regioninių partnerių – Latvijos ir Estijos – atstovais siekiant priimti sprendimus dėl tarpinės projekto bendrovės steigimo.

Vyriausybė suformulavo atsakymus į atvirus klausimus ir juos pateikė potencialiems investuotojams – už šio projekto įgyvendinimą atsakingoms Estijos ir Latvijos energetikos įmonėms.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką