2025-06-12 12:00

Lietuva ir Vietnamas susitarė stiprinti bendradarbiavimą energetikoje, SGD srityje

Lietuva ir Vietnamas susitarė stiprinti bendradarbiavimą energetikoje, taip pat suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) srityje.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
Žygimantas Vaičiūnas
Žygimantas Vaičiūnas / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Tai numatantis dvišalis bendradarbiavimo memorandumas pasirašytas ketvirtadienį, energetikos ministrui Žygimantui Vaičiūnui darbo vizitu lankantis Hanojuje, pranešė Energetikos ministerija.

Pranešama, kad susitarimu siekiama stiprinti bendradarbiavimą tarp šalių energetikoje, ypatingą dėmesį skiriant SGD infrastruktūrai ir jos plėtrai, dalijantis žiniomis bei patirtimi vystant ir eksploatuojant plaukiojančius SGD terminalus, taip pat SGD tiekimo grandinės srityje.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą