Tai numatantis dvišalis bendradarbiavimo memorandumas pasirašytas ketvirtadienį, energetikos ministrui Žygimantui Vaičiūnui darbo vizitu lankantis Hanojuje, pranešė Energetikos ministerija.
Pranešama, kad susitarimu siekiama stiprinti bendradarbiavimą tarp šalių energetikoje, ypatingą dėmesį skiriant SGD infrastruktūrai ir jos plėtrai, dalijantis žiniomis bei patirtimi vystant ir eksploatuojant plaukiojančius SGD terminalus, taip pat SGD tiekimo grandinės srityje.
