Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„LitPol Link“ projektas juda pirmyn

Litgrid ir PSE vadovų susitikimas
Litgrid ir PSE vadovų susitikimas
Šaltinis: 15min
0
A A

2013 m. spalio 2 d. Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatoriaus „Litgrid“ vadovai Varšuvoje susitiko su Lenkijos elektros perdavimo sistemos operatoriaus PSE vadovybe. Susitikimo metu aptarta strateginio Lietuvos ir Lenkijos elektros energetikos projekto „LitPol Link“ eiga ir artimiausioje ateityje laukiantys jungties statybos paruošiamieji darbai.

„Ateinančiais 2014-aisiais metais prasidės labiausiai matomas darbų etapas – statybos darbai ir Lietuvoje, ir Lenkijoje. Esame tam visiškai pasiruošę – netrukus atsirinksime rangovus visiems jungties darbams, skyrėme ir skiriame labai daug dėmesio tam, kad gyventojai, kurių kaimynystėje iškils naujosios linijos atramos, žinotų apie planuojamus darbus ir jų poveikį“, – sako D.Virbickas.

Susitikimo metu aptartas Lenkijos ir Lietuvos elektros rinkų sujungimas, taip pat kiti galimi infrastruktūros projektai Lietuvoje ir Lenkijoje.

„Simboliška, kad pirmasis susitikimas su kitų elektros perdavimo sistemų operatoriais vyko Lenkijoje – pas kaimynus ir partnerius, su kuriais dirbame prie vieno iš strateginių projektų. Susipažinti, pabendrauti, suprasti kito poziciją svarbu įgyvendinant bet kokios apimties ar sudėtingumo projektus. „LitPol Link“ – pirmasis ir labai svarbus projektas, kuriame bendradarbiaujame su kolegomis iš PSE, tačiau neabejoju, kad ir ateityje turėsime bendrų ir abiems šalims svarbių darbų“, – sako D.Virbickas.

informacija
LITGRID, AB
Vadovas: Daivis Virbickas Darbuotojų sk.: 236 2015m . Pajamos: 50 - 100 mln. Eur
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką