Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujasis Žaliosios politikos instituto prezidentas ketina skatinti žaliąjį verslą ir žaliąsias inovacijas

"Žaliasis namas"
Fotolia nuotr. / "Žaliasis namas"
Šaltinis: 15min
0
A A

Stiprindamas savo veiklą darnaus vystymosi, žaliosios politikos srityse VšĮ „Žaliosios politikos institutas“ dalininkai prezidentu išrinko vieną instituto įkūrėjų, žinomą žaliosios energetikos plėtotoją Remigijų Lapinską.

Remigijus Lapinskas, palikęs daugiau nei dešimtmetį vykdytas vadovaujančias pareigas Lietuvos  biomasės energetikos asociacijoje LITBIOMA, planuoja dar aktyviau prisidėti prie žaliųjų idėjų Lietuvoje sklaidos ir akcentuoja svarbiausias Žaliosios politikos instituto veiklos kryptis.

„Žaliosios politikos institutas per savo gyvavimo metus pritraukė daugybę kompetentingų aplinkosaugos, atsinaujinančios energetikos ekspertų, kurie aktyviai prisideda prie instituto teikiamų konsultacijų verslui, visuomeninių edukacinių projektų, siūlo savo įstatymų pataisas bei pasiūlymus atliekų tvarkymo, atsinaujinančios energetikos plėtros srityse. Tačiau matome ir daugiau sričių, kuriose galime efektyviai veikti ir būti naudingi. Viena iš jų – žaliojo verslo skatinimas ir pagalba žaliųjų inovacijų kūrėjams“, – sakė R.Lapinskas.

Pasak R.Lapinsko, šiandien pasauliui susiduriant su daugybe aplinkosauginių problemų, sparčiai senkant ištekliams itin svarbu ne tik nukreipti valstybės politiką į tvarių sprendimų priėmimą, ugdyti atsakingą visuomenę, bet ir skatinti verslą ieškoti draugiškų aplinkai alternatyvų pramonės, maisto gaminimo, transporto, energetikos srityse, todėl žaliosios inovacijos turi didelį potencialą.

„Žaliosios inovacijos pasaulyje sparčiai skinasi kelią. Lietuva neabejotinai yra išradinga tauta. Matome, kad pas mus vis daugiau atsiranda entuziastingų žmonių, kurie turi daugybę idėjų, kaip galima būtų spręsti, pavyzdžiui, oro, vandens taršos ir kitas aplinkosaugos problemas, tačiau dažniausiai jie susiduria su informacijos stygiumi, kaip šias idėjas realizuoti bei finansavimo trūkumu. Todėl savo konsultacijomis stengsimės padėti žaliųjų inovacijų kūrėjams įgyvendinti savo sumanymus“, – teigė Žaliosios politikos instituto prezidentas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką