„E energijos“ grupės bendrovė „Pramonės energija“, kuri nori pastatyti 19 megavatų (MW) galios biokuro katilinę pramoninėje sostinės zonoje, tvirtina, kad projektas iš mirties taško nejuda dėl nepalankių prijungimo prie miesto centralizuotų šilumos tinklų sąlygų.
Anot į 20 MW katilinę sostinėje investuojančios bendrovės „Geco Investicijos“ direktoriaus Raimundo Štreimikio, įmonė katilinės prijungimą prie tinklo derina beveik metus, yra parengusi techninį projektą, tačiau kyla vis naujų nesklandumų.
„Sutarties su „Vilniaus energija“, kuri buvo siūlyta, nepasirašėme. Ten buvo daug neapibrėžtų dalykų, pavyzdžiui, visai neaiškus rezervavimo mokestis. Bandysime atnaujinti derybas, gal pavyks pakeisti technines sąlygas“, – sakė „Grigiškių“ prezidentas Gintautas Pangonis.
