Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 24d. 19:24

„NUKEM Technologies“ generaline rangove darbams Ignalinoje gali pasirinkti Rusijos bendrovę SMU-1

Skelbimas
Skelbimas

Laikinosios panaudoto branduolinio kuro saugyklos (B1) ir kietųjų radioaktyviųjų atliekų tvarkymo ir saugojimo komplekso (B2/3/4) statybas konsorciumas NUKEM–GNS žada baigti kitų metų pabaigoje. Konsorciumas generaline rangove gali pasirinkti Rusijos bendrovę SMU–1.

„Darbui Rusijos bendrovėje, statančioje objektus Ignalinos AE teritorijoje (Visaginas, Ignalinos rajonas) reikalingi: Metalo konstrukcijų montuotojai, suvirintojai: Šaltkalviai; Santechnikai; Stogdengiai; Mūrininkai, tinkuotojai, dažytojai; Elektromontuotojai; Betonuotojai“, – toks skelbimas pasirodė savaitraščio „15min“ pirmajame puslapyje.

Už skelbimą sumokėjo „NUKEM Technologies“. Tačiau iš skelbimo galima tik tai įtarti, nes nėra praktiškai jokių ženklų, leidžiančių identifikuoti bendrovę. Net ir paštas nurodytas neoficialus: statybos.smu1@gmail.com.

Taip pat ieškoma ir vadovų. Jiems siūloma atlyginimas – nuo 2700 Lt. Darbininkams žadama suma – nuo 1200 Lt.

Tik tiria darbo rinką

„NUKEM Technologies“ korporatyvinės komunikacijos direktorė Beate Scheffler 15min.lt informavo, kad darbuotojų ieško ne „NUKEM Technologies“, o galima nauja generalinė darbų Ignalinoje rangovė.

SMU–1
SMU–1

„Skelbimą inicijavo bendrovė „SMU–1”. Siekiame paspartinti statybos darbus Ignalinos AE įgyvendinamuose projektuose, todėl suteikėme pagalbą šiame procese, kad padėtume bendrovei įvertinti Lietuvos darbo rinką. Potencialus generalinis rangovas vertina rinką ir galimybę pasisamdyti darbuotojų“, – sakė B.Scheffer.

Vadinasi, tikimybės dirbti Ignalinoje kol kas labai menkos, mat rangovė tik galima, ir vyksta ne darbuotojų paieška, o tik darbo rinkos tyrimas.

„NUKEM Technologies“ kartu su savo akcininke svarsto galimybę bendradarbiauti su didelę patirtį turinčia statybos ir montavimo bendrove iš Rusijos „SMU-1”. Šiuo metu „SMU-1” vertina galimybes gauti visus darbui Lietuvoje reikalingus leidimus. (…) Jei šis tyrimas (darbo rinkos – 15min.lt) duos teigiamų rezultatų, gavusi reikiamus leidimus SMU–1 galėtų tapti generaline „NUKEM Technologies“ įgyvendinamų projektų rangove ir būti atsakinga už darbuotojų samdymą bei kitas sritis“, – kalbėjo B.Scheffer.

Kiek darbuotojų ieškoma, „NUKEM Technologies“ neatsakė.

Generaline subrangove ankščiau buvo pasirinkta „Vėtrūna“. „NUKEM Technologies“ ir „Vėtrūna“ subrangos sutartį pasirašė 2010 metų rugpjūčio pradžioje. „Vėtrūna“ buvo pasamdyta Ignalinos AE panaudoto branduolinio kuro saugyklos statybai, ji taip pat statė kietųjų radioaktyviųjų atliekų saugojimo komplekso statinius. Tačiau pavasarį darbai nutraukti motyvuojant, kad „NUKEM Technologies“ neatsiskaito už atliktus darbus. Kol bendrovė tai neigia, „Vėtrūna“ atstovai sako ruošiantis tarptautinę bylą „NUKEM Technologies“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką