Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nustatyta išlaidų kompensavimo tvarka dėl nutrauktų saulės jėgainių projektų

saulės baterijų elektrinė
Jurgitos Lapienytės nuotr. / saulės baterijų elektrinė
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį Vyriausybės posėdyje pritarta nutarimo „Dėl Išlaidų, susijusių su saulės šviesos energijos elektrinės projekto plėtojimu, kompensavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ projektui. Šiuo projektu nustatyta išlaidų kompensavimo tvarka asmenims, kurie dėl pasikeitusio teisinio reglamentavimo dėl objektyvių priežasčių nebeplėtos saulės elektrinių projektų.

Apraše nustatyta tvarka numato, kad išlaidos bus kompensuojamos asmenims, kurie patyrė išlaidų, susijusių su saulės elektrinių plėtojimu, iki 2013 m. sausio 31 d. (Atsinaujinančių išteklių energetikos įstatymo pakeitimo ir papildymo įstatymo įgyvendinimo įstatymo įsigaliojimo).

Numatoma, kad išlaidos kompensuojamos asmenims, kuriems nebuvo pratęstas leidimų galiojimas arba kurie iki liepos 1d. nesikreipė dėl leidimo pratęsimo. Visi šie asmenys galės teikti prašymus dėl išlaidų kompensavimo Valstybinei energetikos inspekcijai. Kartu su prašymu turės būti pateikti patirtas išlaidas pagrindžiantys dokumentai. Dėl kompensacijos asmenys gali kreiptis iki 2013 m. rugsėjo 1 d.

Detali informacija apie prašymų teikimą bus pateikta papildomai artimiausiu metu, o nuo liepos 1 d. skelbiama Energetikos ministerijos tinklapyje www.enmin.lt nuorodoje „kompensacijos“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką