Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Peštynės dėl Vilniaus šilumos tinklų tęsiasi: „Vilniaus energijai“ grasinama teismu

Uždaroma Vilniaus trečioji termofikacinė elektrinė (VE-3), kuri nebebus naudojama šilumai gaminti.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / „Vilniaus energija“
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus šilumos tiklų perėmimas iš „Vilniaus energijos“ toli gražu nėra sklandus. Trečiadienį „Vilniaus šilumos tinklai“ apkaltino „Vilniaus energiją“ neįsileidžiant apžiūrėti energetinio ūkio. Bendrovė šiuos teiginius vadina absurdiškais.

Sostinės šilumos ūkio nuomininkas UAB „Vilniaus energija“ trečiadienį neįsileido nuomotojo AB „Vilniaus šilumos tinklai“ įgaliotų atstovų patekti į išnuomotą ūkį, rašoma „Vilniaus šilumos tinklų“ pranešime žiniasklaidai.​

„Tokie nuomininko veiksmai, jo mėginimai savaip interpretuoti nuomos sutarties nuostatas ir trukdžiai vengiant sudaryti sąlygas ūkio nuomotojui susipažinti su ūkio technine būkle, leidžia daryti prielaidą, kad nuomojamų įrengimų techninė būklė yra abejotina ir, perėmę ūkį iš nuomos, galime turėti rimtų problemų“, – pranešime cituojamas AB „Vilniaus šilumos tinklai“ direktorius Mantas Burokas.

„Vilniaus šilumos tinklų“ pranešime teigiama, kad jų atstovai neįleisti paaiškinus, kad nėra žmonių, kurie pravestų instruktažą arba palydėtų prie įrengimų, kaip to reikalauja energetikos įmonės statusas.

Tokį nuomininko elgesį AB „Vilniaus šilumos tinklai“ laiko niekaip nepateisinamu akibrokštu ir ketina imtis visų galimų teisinių veiksmų, įskaitant ir kreipimąsi į teismą.

Nerijus Mikalajūnas, „Vilniaus energijos“ atstovas spaudai, „Vilniaus šilumos tinklų“ teiginius vadina absurdiškais.

„Tai yra absurdiški ir piktavališki teiginiai, o realybė yra kitokia“, – 15min sakė jis.

„Vilniaus šilumos tinklai“ esą nepateikė apsilankymų grafiko, kuris reikalingas tam, kad „Vilniaus energija“ galėtų užtikrinti atvykstančių atstovų saugumą. Kadangi jie apie vizitą pranešė tik iš vakaro, „Vilniaus energija“ sutiko įleisti lankytojus į teritoriją, tačiau pabrėžė, kad negalės užtikrinti darbo saugos.

„Taigi jie išvyko“, – sakė N.Mikalajūnas.

informacija
VILNIAUS ŠILUMOS TINKLAI, AB
Vadovas: Mantas Burokas Darbuotojų sk.: 696 2015m . Pajamos: 10 - 20 mln. Eur
VILNIAUS ENERGIJA, UAB
Vadovas: Alexander Husty Darbuotojų sk.: 39 2015m . Pajamos: > 100 mln. Eur
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką