Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmosios sąskaitos už šildymą klaipėdiečių turėtų neišgąsdinti

Šildymas
Fotolia nuotr. / Šildymas
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdiečius netrukus pasieks sąskaitos už būsto šildymą: jos bus panašios kaip ir už pernykštį spalį.

Šildymo sezonas Klaipėdoje pradėtas mėnesio viduryje, tačiau šilumą gerai sulaikantys renovuoti namai centralizuotai šildytis pradėjo tik lapkritį. Kadangi šildymo laikotarpis buvo trumpas, o šiemetinis spalis buvo šiltesnis už pernykštį, pirmosios sąskaitos už šilumą daugeliui klaipėdiečių nebus didelės – naujų namų gyventojai mokės vos kelis litus, tuo tarpu kai kurių nerenovuotų namų šilumos suvartojimo statistika gyventojams žada sąskaitas viršijančias 150 litų.

Kad sandariems namams reikia mažiau šilumos energijos byloja suvartojimo vidurkių statistika: vidutinis kilovatvalandžių suvartojimas šildymui naujos statybos (2,04 kWh/m²) ir visiškai renovuotuose (1,34 kWh/m²) namuose išlieka daugiau nei 2,7 karto mažesnis lyginant su vidutiniu kilovatvalandžių suvartojimu (3,62 kWh/m²) mieste, - praneša „Klaipėdos energija“.

2012 metų spalio mėnesį šilumos energijos suvartojimas Klaipėdoje buvo 0,42 proc. mažesnis negu 2011 metų spalį.

Lyginant 2011 ir 2012 metų spalio mėnesio šilumos energijos suvartojimus tarp pirkėjų grupių, užfiksuotos šios tendencijos: gyventojai sunaudojo 2,55 proc. mažiau; biudžetinės įstaigos 7,82 proc. daugiau; kiti vartotojai sunaudojo 4,67 proc. daugiau; pramonė 5,41proc. daugiau.

Šiemetinis spalis buvo šiltesnis – vidutinė temperatūra buvo 8,7 laipsniai šilumos, o 2011 metais tuo pačiu laikotarpiu 8.

informacija
KLAIPĖDOS ENERGIJA, AB
Vadovas: Antanas Katinas Darbuotojų sk.: 348 2015m . Pajamos: 30 - 50 mln. Eur
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką