Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 15d. 12:25

Teismas: ESO pagrįstai atmetė išmaniųjų skaitiklių pirkimo dalyvio paraišką

Elektra ir dujos kitąmet bus brangesni
„Lietuvos energijos“ nuotr. / Skaitikliai

Vilniaus apygardos teismas nusprendė, kad „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) išmaniųjų skaitiklių pirkime pagrįstai atmetė vieno iš Tiekėjų pasiūlymą, kuris buvo pateiktas pavėluotai. Teismas, įvertinęs faktines Tiekėjo paraiškos pateikimo aplinkybes, nusprendė ieškinį atmesti, bylą nutraukti ir panaikinti laikinąsias apsaugos priemones – pirkimo procedūrų sustabdymą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

ESO paskelbtame Išmaniosios apskaitos infrastruktūros pirkime Tiekėjas ginčijo ESO priimtą sprendimą atmesti jo paraišką, nors ją buvo pateikęs po nustatyto termino ir ne per Centrinę viešųjų pirkimų informacinę sistemą (CVP IS). Dėl Tiekėjo inicijuoto teisminio ginčo Išmaniosios apskaitos pirkimo procedūros nuo 2019 m. rugpjūčio yra sustabdytos. Įsiteisėjus priimtam sprendimui, ESO atnaujins pirkimo procedūras.

ESO šių metų birželio 6 d. paskelbė Išmaniosios apskaitos infrastruktūros pirkimą. ESO šiuo pirkimu planuoja įsigyti apie 1,2 mln. vnt. išmaniųjų skaitiklių ir visą reikiamą infrastruktūrą skirtą šių skaitiklių valdymui, duomenų surinkimui ir apdorojimui.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:08
16:36
24:16

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką