Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vienuolių protestas prieš skalūnus: ant dujotiekio trasos JAV įkūrė koplyčią

Vienuolės ant planuojamo dujotiekio trasos įkūrė koplyčią
@alexgeli/Twitter nuotr. / Vienuolės ant planuojamo dujotiekio trasos įkūrė koplyčią
Šaltinis: 15min
0
A A

Katalikų vienuolės viduryje kukurūzų lauko Pensilvanijoje pastatė koplyčią, taip norėdamos pasipriešinti planams toje vietoje kloti „Atlantic Sunrise“ dujotiekį, rašo „The Guardian“.

Vienuolės Pensilvanijoje priešinasi 3 mlrd. dolerių vertės dujotiekio tiesimui, kuriuo keliautų dujos, gautos hidraulinio ardymo metu. Dėl to jos suskubo vidury lauko, kur ir planuojama dujotiekio trasa, statyti koplyčią, argumentuodamos savo sprendimą religijos laisve.

Organizacija „The Adorers of the Blood of Christ“ (lietuviškas pažodinis vertimas – Kristaus kraujo garbintojos) pateikė skundą prieš Federalinę energetikos reguliavimo komisiją, siekdama, kad dujotiekis neitų per jos žemes. Vienuolių advokatai tikina, kad komisijos sprendimas leisti tiesti dujotiekį per jų teritoriją yra neetiškas vienuolių religinių įsitikinimų atžvilgiu.

Šį vienuolių ordiną sudaro apie 2 tūkst. vienuolių iš viso pasaulio. Jų rūpestis aplinka yra vienas pagrindinių ordino misijų. Todėl, vienuolių įsitikinimu, dujotiekio tiesimas prieštarauja viskam, kuo jos tiki, rašo „The Washington Post“.

Projektuojamas „Atlantic Sunrise“ dujotiekis yra 183 mylių ilgio. Jo tikslas yra tiekti dujas maždaug 7 mln. amerikiečių, sujungiant Šiaurės Pensilvaniją su Pietryčių ir Vidurio Atlanto valstijomis.

Tai yra „Transco“ dujotiekio, kuris tęsiasi 10 tūkst. mylių nuo Teksaso iki Niujorko, tęsinys. Juo keliaus hidraulinio ardymo būdu „Marcellus“ regione išgautos dujos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką