15min be reklamos
2022 01 03, 11:07

Vilniaus kogeneracinės jėgainės finansų vadove tapo R.Šaltmerytė

Vilniaus kogeneracinės jėgainės (VKJ) finansų ir administravimo vadove tapo didelę patirtį sukaupusi Rūta Šaltmerytė. Laimėjusi skelbtą jėgainės finansų ir administravimo vadovo atranką, šias pareigas ji pradeda eiti nuo sausio 3 d., rašoma pranešime spaudai.
R.Šaltmerytė
R.Šaltmerytė / Asmeninio archyvo nuotr.
Temos: 2 Energetika Verslas

Finansų magistro laipsnį Vilniaus universitete įgijusi R.Šaltmerytė yra sukaupusi daugiau nei 9 metų profesinę patirtį finansų analitikos ir verslo kontrolės sektoriuose. Pastaruoju metu R.Šaltmerytė „Lietuvos geležinkelių“ grupėje buvo atsakinga už dukterinės bendrovės „LTG Link“ verslo kontrolę, dirbo tokių įmonių kaip „VP Investment“, „VP Grupė“ ir kt. finansų analitike.

R.Šaltmerytė taip pat puikiai išmano energetikos sektorių – ji ketverius metus dirbo bendrovėje „Litgas“ (dabartinėje „Ignitis“).

„Neabejoju, kad mūsų naujosios finansų vadovės energija, kompetencija ir finansų bei energetikos sektoriuose sukaupta patirtis leis užtikrinti sklandų ir kokybišką įmonės finansų valdymą bei padės darniai vystyti įmonę ir sėkmingai siekti užsibrėžtų tikslų“, – teigia VKJ vadovas Mantas Burokas.

Finansų ir administravimo vadovo atranka paskelbta šių metų rugsėjį. Norą užimti šias pareigas išreiškė 33 kandidatai.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką