TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Žemaitijos energija“: taupome pirkdami elektrą iš nepriklausomo tiekėjo

Oro tarša
123rf.com nuotr. / Kaminas
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
2
A A

Telšių įmonės renkasi nepriklausomus elektros tiekėjus, o jų dėka sutaupytas lėšas dabar gali skirti kitoms reikmėms, pavyzdžiui, naujų technologijų taikymui.

Viena tokių bendrovių – nepriklausoma šilumos gamintoja „Žemaitijos energija“. Telšiuose veikia jos įrengta biokuro katilinė, kuri yra prijungta prie šio miesto šilumos tinklų sistemos, tad įmonei itin svarbus stabilus ir patikimas elektros energijos tiekimas.

Įmonės direktorius Vidas Kolesinskis pasakoja, kad sprendimą, pasirinkti nepriklausimą elektros tiekėją, priėmė prieš metus. Pagrindinis kriterijus, pagal kurį bendrovė pasirinko nepriklausomą elektros tiekėją „Elektrum Lietuva“, buvo pasiūlyta kaina.

„Augantys gamybos pajėgumai lemia didelį elektros energijos poreikį. Todėl pasirinkti nepriklausomą elektros energijos tiekėją paskatino mažesnė jo pasiūlyta kaina ir galimybė sutaupyti“, – dėsto V. Kolesinskis.

Bendrovės suvartojamos elektros kiekis itin priklauso nuo metų laiko ir gerokai ūgteli šildymo sezono metu. Per metus „Žemaitijos energija“ sunaudoja 304 tūkst. kWh elektros energijos.

Padedant nepriklausomam elektros energijos tiekėjui, įmonė sutaupo apie 3 tūkst. eurų per metus. Sutaupytus pinigus ji investuoja į naujas aplinkosaugos technologijas šilumos energijos gamybos procesuose.

Bendrovės direktorius taip pat buvo maloniai nustebintas sutapusio abiejų įmonių požiūrio į aplinkosaugą. Mat beveik du trečdaliai „Elektrum Lietuva“ siūlomos elektros energijos yra gaminami iš atsinaujinančių šaltinių.

„Žemaitijos energija“ iš atsinaujinančių šaltinių gamina šilumos energiją. Todėl mums labai svarbus atsakingas partnerių požiūris į aplinką“, – sako V. Kolesinskis.

Telšiuose įsikūrusi įmonė įvertino ne tik nepriklausomo elektros tiekėjo pasiūlytą palankią elektros energijos kainą bei aplinkosaugos politiką, bet ir teikiamų paslaugų pridėtinę vertę – operatyvų ir kokybišką aptarnavimą, lankstų požiūrį į klientų poreikius.

„Esame patenktinti operatyviu bendradarbiavimu ir lanksčia reakcija į mūsų pageidavimus ir pasiūlymus“, – sako V. Kolesinskis.

2014 metais tyrimų bendrovės „GfK“ atlikta klientų pasitenkinimo apklausa rodo, kad „Elektrum Lietuva“ klientai labiausiai vertina tiekėjo siūlomas kainas, kokybės ir kainos santykį bei galimybę pasirinkti labiausiai poreikius atitinkantį paslaugų paketą.

informacija
ELEKTRUM LIETUVA, UAB
Vadovas: Martynas Giga Darbuotojų sk.: 19 2015m . Pajamos: 50 - 100 mln. Eur
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką