Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ateinantis euras koreguoja ir įprastą mokyklinį krepšelį

Kuprinė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Kuprinė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kelerius metus vidutinio mokyklinio krepšelio suma praktiškai nekito, tačiau šiemet akivaizdu, kad tėvai perka daugiau tų priemonių, kurias moksleiviai galės naudoti ištisus mokslo metus. Prekybos tinklo „Senukai“ specialistai skaičiuoja, kad vien sąsiuvinių, kuprinių, mokinio baldų kiekių pardavimai, palyginus su ankstesniais metais, sparčiai auga.

Nors mokyklinių reikmenų pirkimo vajus įprastai prasideda rugpjūčio paskutinėmis savaitėmis, šiemet jis startavo anksčiau.

Nei alinantis karštis, nei mėnuo, kuris liko iki mokyklinių metų pradžios, nestabdo pirkėjų nuo pasiruošimo mokslams. Nors mokyklinių reikmenų pirkimo vajus įprastai prasideda rugpjūčio paskutinėmis savaitėmis, šiemet jis startavo anksčiau. Šiemet pagrindinių mokyklinių priemonių: kuprinių, sąsiuvinių, rašymo priemonių, taip pat kompiuterinės technikos imta ieškoti dar liepos pabaigoje.
 
„Pastebime, kad ypatingai tokių priemonių, kurias galima įsigyti dabar, o naudoti visus metus, pirkimas įsibėgėjo. Daugiau nei įprasta ankstesniais metais perkama sąsiuvinių, rašiklių, pieštukų, piešimo albumų. Manome, kad nepaisant užtikrinimų, kad įsivedus eurą, kainos nekils, pirkėjai elgiasi apdairiai ir perka su kaupu, kad užtektų ir tam laikotarpiui, kai bus įvestas euras“, – teigė UAB „Senukų prekybos centras“ komunikacijos projektų vadovė Laima Petraitytė.

Laima Petraitytė
Laima Petraitytė

Dabar į pirmąją klasę eina tie vaikai, kurie gimė tuo laikotarpiu, kai šalyje buvo itin palankios motinystei socialinės garantijos, – teigė L.Petraitytė.

Anot L.Petraitytės, pastebima, kad pernai ir šiemet daugiau perkama pirmokams. „Dabar į pirmąją klasę eina tie vaikai, kurie gimė tuo laikotarpiu, kai šalyje buvo itin palankios motinystei socialinės garantijos. Mes jau pernai pastebėjome pirmokui skirtų prekių didesnę paklausą, todėl šių metų pasiruošimui pasirengėme, siūlydami įvairesnes prekes ir didesnius jų kiekius. Jau dabar matome, kad neapsirikome – pirmokams skirtos mokyklinės prekės itin paklausios“, – teigia „Senukų prekybos centro“ atstovė.
 
„Senukų“ prekybos tinklo skaičiavimu, būtiniausioms pirmoko mokyklinėms priemonėms šiemet prireiks  nuo 120 iki 680 Lt. Už šią sumą galima įsigyti kokybišką kuprinę, krepšelį sportinei aprangai, sąsiuvinių ir knygų aplankų, įvairių dėklų sąsiuviniams ir piešiniams, spalvoto popieriaus, pieštukinių klijų, liniuotę, žirkles, guašą, akvarelių, teptukų rinkinį, indelį vandeniui, plastiliną, kreideles, flomasterių ir spalvotų pieštukų rinkinių, trintuką, parkerį ir kitus būtinus smulkius pirkinius.  Pirmoko paruošimas mokyklai ir išleidžiama pinigų suma priklausys nuo to, kokio gamintojo prekes rinksis moksleivio tėvai, kiek nuspręs investuoti į mokyklinę kuprinę.

informacija
SENUKAI, UAB
Vadovas: Arvydas Šapola Darbuotojų sk.: 206 2015m . Pajamos: 5 - 10 mln. Eur
KESKO SENUKAI LITHUANIA, UAB administracija
Vadovas: Artūras Rakauskas Darbuotojų sk.: 3791 2015m . Pajamos: > 100 mln. Eur
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką