Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

2012 m. ketvirtąjį ketvirtį daugiausia padidėjo reklamos ir rinkos tyrimo veiklos paslaugų kainos

Diagrama
Sxc.hu nuotr. / Diagrama
Šaltinis: 15min
0
A A

2012 m. ketvirtąjį ketvirtį, palyginti su trečiuoju ketvirčiu, daugiausia – 4,6 procento – padidėjo reklamos ir rinkos tyrimo, 4,5 procento – architektūros ir inžinerijos; techninio tikrinimo ir analizės, 4,2 – krovinių tvarkymo, 3,6 – valymo veiklos, 3,4 procento – konsultacinės valdymo veiklos paslaugų kainos, praneša Lietuvos statistikos departamentas.

Labiausiai sumažėjo telekomunikacijų – 6,5 procento, jūrų ir pakrančių vandens transporto – 5,4, transportavimo vamzdynais – 4,4, teisės ir apskaitos veiklos – 3,6, oro transporto – 3,1 procento – paslaugų kainos.
2012 m. ketvirtąjį ketvirtį, palyginti su 2011 m. ketvirtuoju ketvirčiu, labiausiai pabrango konsultacinės valdymo veiklos – 7 procentais, sandėliavimo ir saugojimo – 6,9, architektūros ir inžinerinės veiklos; techninio tikrinimo ir analizės – 5,6, valymo veiklos – 4,9, teisinės ir apskaitos veiklos; konsultacinės valdymo veiklos – 4,1, reklamos ir rinkos tyrimo – 3,5 procento – paslaugos, o atpigo oro transporto – 7,9 procento, telekomunikacijų – 6,8, apsaugos ir tyrimo veiklos – 3,6, jūrų ir pakrančių vandens transporto – 3,4 procento – paslaugos.

Pašto pagal įpareigojimą teikti universaliąsias paslaugas atliekamos veiklos kainos liko nepakitusios.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką