Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2020 01 02, 14:33

2019 metais – 99 nauji nariai Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenėje

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais 2019 metais tapo 99 naujos įmonės, individualią veiklą vykdantys verslininkai, prekybos kompanijos, finansų sektoriaus, reklamos, buhalterinės apskaitos sektorių atstovai, gamybininkai iš Vilniaus, Alytaus, Ukmergės ir kitų regionų, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Rankų paspaudimas
Rankų paspaudimas / „Scanpix“/„Picture-Alliance“ nuotr.
Temos: 2 Verslas Prekyba

Narių skaičius Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose pasiekė rekordinę atžymą – bendruomenė vienija 566 skirtingas kompanijas, organizacijas ir verslininkus.

UAB „PayRay“, „Mados studija“, „Skrogan“, „Šalčininkų šilumos tinklai“, „Green Genius Development“, „International Business Women Network“ – tik keli vardai, prisijungę prie Rūmų 2019 metų pabaigoje.

„Orientuojamės į apyvartinio kapitalo valdymo sprendimus, kurie atitinka verslų poreikius ir specifiką. Tikime, kad būdami stiprios Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmų bendruomenės dalimi galėsime ne tik efektyviai dalintis savo kompetencijomis, tačiau dar greičiau įsigilinti į verslų poreikius“, – sako kompanijos “PayRay” direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Stasionis.

Praėję metai Rūmams buvo dosnūs ir kitais garsiais Lietuvos verslo vardais – organizacijos nariais tapo UAB Alna Software, UAB „Integre Trans“, UAB „Gerovės valdymas“, UAB „Vestekspress“, Lietuvos Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Advokatų profesinė bendrija „Deloitte Legal“, Suomijos bendrovės Mandatum Life Insurance Company Limited Lietuvos filialas bei kitos kompanijos.

„Džiaugiamės, kad Rūmai – skirtingus Lietuvos verslus, mokymo įstaigas vienijanti organizacija, tampa vis patrauklesni tiek didelėms kompanijoms, tiek veiklą tik pradedantiems vystyti verslininkams, taip pat ir nevyriausybinėms organizacijoms bei mokslo, kultūros įstaigoms. Rūmai – ne siaurus atskirų įmonių interesus atstovaujanti ar lobizmu užsiimanti organizacija, o bendruomenė, kurianti problemų sprendimus, ieškanti ir randanti dialogą su socialiniais partneriais“, – pažymi Rūmų Prezidentas, UAB „Traidenis“ savininkas Sigitas Leonavičius.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai – tai platus Lietuvos verslo atstovų, mokslo įstaigų ir kitų organizacijų tinklas bei bendruomenė.

Metų pabaigoje Rūmų nariais tapo uždarosios akcinės bendrovės „Agronta“, „Analitika“, „Bylinėjimosi fondas“, „Burbuliukas“, „Deimena“, „EG Media“, „ES Trading“, „Green genius development“, „Kredolinė“, „Liucytė“, „Lokmis“, „Mados studija LT“, „Manta CWS“, „Metasistemos“, „Navigatus“, „Norditera“, „Robomarkets Baltics“, „Skrogan“, „Sveika energija“, „Šalčininkų šilumos tinklai“, „Timesta, mažoji bendrija „Pirmadienio agentūra“, asociacija „International Business Women Network“, verslininkės Irena Bagdonaitė bei Jūratė Vyšniauskaitė.

„Narystė prekybos, pramonės ir amatų rūmuose – puiki galimybė bet kuriam verslui ieškoti naujų veiklos krypčių, kontaktų, naujų verslo partnerių ir eksporto rinkų. Dalindamiesi savo ekspertine patirtimi su kitomis kompanijomis bendruomenės nariai auga ir patys, o sukurta „Narys – nariui“ platforma šį procesą paverčia neformaliu ir artimu bendravimu“, – pažymi prie Rūmų narių praėjusiais metais prisijungęs verslo finansavimo bei personalo atrankų ekspertas A.Zabotka.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai – tai platus Lietuvos verslo atstovų, mokslo įstaigų ir kitų organizacijų tinklas bei bendruomenė.

Rūmų misija – atstovauti narių interesams valstybės ir regioninės valdžios institucijose, skatinti eksportą, verslo ir mokslo bendradarbiavimą, teikti verslui ir mokymo įstaigoms reikalingas paslaugas.

Rūmai veikia pagal LR prekybos, pramonės ir amatų rūmų įstatymą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką