Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

33 garsių žmonių patarimai: ką daryti, kad verslas suklestėtų?

„Microsoft“ įkūrėjas ir valdybos pirmininkas Billas Gatesas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / „Microsoft“ įkūrėjas ir valdybos pirmininkas Billas Gatesas
Šaltinis: traders.lt
0
A A

Jeigu jūs mąstote apie nuosavą verslą ir norite jį pradėti arba jau esate verslininkas, jums, ko gero, būtų įdomu ir naudinga išgirsti žinomų verslininkų patarimus, t.y. tų, kurie jau nuėjo kelią ir pasiekė sėkmę versle. Mes jums pateikiame kelių žinomų verslininkų 33 patarimus, kurie padės išlaikyti jūsų verslą tinkamame kelyje.

1. „Visi sėkmingi žmonės turi viziją. Jie turi galimybę aiškiai matyti tai, ko jie nori, prieš tai, kai tai atsiranda“, – „Microsoft“ įkūrėjas ir pirmininkas Billas Gatesas.

2. „Dalis sėkmės yra pasisekimas. Tiesiog buvimas reikiamoje vietoje reikiamu laiku“, – Billas Gatesas.

3. „Sugalvoję gerą idėją, iškart jos imkitės“, – Billas Gatesas.

4. „Sugerk, įvertink, o tada veik. Žinios be veiksmo yra impotencija“, – „Trump Organization“ generalinis direktorius Donaldas Trumpas.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Donaldas Trumpas
AFP/„Scanpix“ nuotr./Donaldas Trumpas

5. „Venkite savo komforto zonos, ji vis tiek tikriausiai pasenusi“, – Donaldas Trumpas.

6. „Jei esate sąžiningas, turėtumėte žinoti klausimus, kurie turėtų būti paklausti, taip pat ir atsakymus. Tai turbūt todėl yra tiek daug painiavos šiandien“, – Donaldas Trumpas.

7. „Darykite verslą su žmonėmis, kurie jums patinka ir kurie pritaria jūsų tikslams“, – „Berkshire Hathaway“ pirmininkas ir generalinis direktorius Warrenas Buffettas.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Warrenas Buffettas
AFP/„Scanpix“ nuotr./Warrenas Buffettas

8. „Sukurti reputaciją užtrunka dvidešimt metų, na, o ją sugadinti galima per penkias minutes. Jei jūs pagalvosite apie tai, jūs elgsitės kitaip“, – Warrenas Buffettas.

9. „Kaina yra tai, ką jūs mokate. Vertė – tai, ką gaunate“, – Warrenas Buffettas.

10. „Siekite tapti rinkos lyderiu. Kiekvienoje situacijoje turėkite pirmines technologijas ir jas valdykite“, – vienas iš „Apple“ įkūrėjų Steve'as Jobsas.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Steve'as Jobsas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Steve'as Jobsas

11. „Klauskite įvairių sluoksnių klientų atsiliepimų“, – Steve'as Jobsas.

12. „Mokykitės iš nesėkmių, pripažinkite jas ir judėkite pirmyn“, – Steve'as Jobsas.

13. „Nuolat mokykitės iš žmonių kompanijoje ir už jos ribų“, – Steve'as Jobsas.

14. „Jūs negalite tiesiog paklausti klientų, ko jie nori, ir tada bandyti tai jiems duoti. Iki to laiko, kol jūs tai pagaminsite, jie norės jau kažko naujo“, – Steve'as Jobsas.

15. „Aiškiai suformuluokite, kokia yra jūsų pasiūlymo vertė – kas daro jus išskirtiniais?“ – „Dell“ įkūrėjas ir vadovas Michaelis Dellas.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./„Dell“ įkūrėjas Michaelas Dellas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./„Dell“ įkūrėjas Michaelis Dellas

16. „Sunkūs laikai suteikia naujų galimybių ir gali būti sėjamos ateityje sėkmingų kompanijų sėklos“, – Michaelis Dellas.

17. „Niekad iki šiol nebuvo paprasčiau susisiekti su klientais visame pasaulyje – panaudokite socialinės žiniasklaidos galimybes, pavyzdžiui, interneto dienoraščius, Facebook ir Twitter“, – Michaelis Dellas.

18. „Raskite kažką, kas gerai veikia ar dirba, ir tuomet atkartokite tai“, – Michaelis Dellas.

19. „Pasinaudokite ištekliais, kurie yra aplink jus – žmonės, technologijos, tiekėjai“, – Michaelis Dellas.

20. „Norėdami greičiau pasiekti savo rinką skelbkite paprastus ir patogius pranešimus“, – „General Electric“ pirmininkas ir generalinis direktorius Jackas Welchas.

Jackas Welchas
Jackas Welchas

21. „Pokyčius vertinkite kaip galimybes, atidžiai sekite pokyčius savo versle“, – Jackas Welchas.

22. „Atlikite savo namų darbus arba pasamdykite ekspertus, kad jums padėtų. Niekad nesiimkite verslo, kurio jūs nesuprantate“, – investuotojas Johnas Templetonas.

23. „Nėra nemokamų pietų. Jūs nepasieksite didelių dalykų per vieną dieną, tačiau atkaklumas jums leis tai pasiekti“, – investuotojas Johnas Templetonas.

24. „Lyderystė – tai nėra titulas, laipsnis ar lygis. Bet kas, bet kuriuo metu gali lyderiauti“, – buvusi „Hewlett-Packard“ vadovė ir AT&T vykdančioji viceprezidentė Carly Fiorina.

25. „Keistis visuomet sunku. Visuomet yra pasipriešinimas“, – Carly Fiorina.

26. „Darnus verslo planavimas turi ilgalaikę naudą jūsų verslui“, – „Canon“ pirmininkas ir Japonijos verslo federacijos vadovas Fujio Mitarai.

27. „Ekologiški produktai yra palankesni planetai ir protingesnis pasirinkimas žvelgiant iš verslo perspektyvų“, – Fujio Mitarai.

28. „Kai jūs esate inovatyvus, jūs turite būti pasirengę tam, jog visi sakys jums, kad esate pakvaišęs“, – „Oracle“ kompanijos įkūrėjas ir buvęs vadovas Larry'is Ellisonas.

29. „Verslo galimybės – tai tarsi autobusai, visuomet sulauksi kito“, – „Virgin“ prekės ženklo steigėjas ir kitų daugiau kaip 350 kompanijų įkūrėjas Richardas Bransonas.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Richardas Bransonas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Richardas Bransonas

30. „Didelės įmonės visuomet stengsis sutraiškyti mažus išsišokėlius. Norėdami įveikti didelius verslus, pasinaudokite buvimo mažais privalumais arba stiprybėmis. Didelės korporacijos yra beasmenės, personalas dažnai nėra tinkamai vertinamas. Tuo tarpu mažoje įmonėje jūs galite padaryti taip, kad darbuotojai didžiuotųsi dirbdami jums ir tada jie intensyviau ir daugiau dirbs, kad taptų sėkmingais. Mažos įmonės yra labiau apsukresnės“, – Richardas Bransonas.

31. „Jei esate sėkmingas verslininkas, turtai su laiku ateis. Atsakomybė ateina kartu su tuo turtu“, –  Richardas Bransonas.

32. „Gera kompanija veikia taip, tarsi tai yra šeima. Jei jūsų sūnus padaro klaidą, jūs jo neišmetate iš namų“, – Richardas Bransonas.

33. „Nėra nuorodų. Jūs turite sunkiai dirbti bei pabandyti įsivaizduoti save tokioje padėtyje, kad jeigu sulauksite sėkmės, tuomet jūs turite pamatyti galimybę ir pasinaudoti tuo. Aš taip pat norėčiau pasakyti, kad yra labai sunku neapsigauti. Kiekvienas pasakys, jog ketina būti ypatingu, tačiau nedaugelis iš tiesų dirba, jog tai pasiektų. Padarykite darbą“, – „HDNet“ pirmininkas Markas Cubanas.

traders.lt
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką