Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

AB bankas „Snoras“ keičia terminuotųjų indėlių palūkanas

Eurai
Photos.com / Eurai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

AB bankas „Snoras“ nuo rugpjūčio 31 d. keičia terminuotųjų indėlių litais, eurais, Didžiosios Britanijos svarais ir JAV doleriais palūkanas.

Nuo rugpjūčio 31 d. banko „Snoras“ klientams mokamos metinės palūkanos už terminuotuosius indėlius litais sieks iki 9,5 proc., eurais ir Didžiosios Britanijos svarais – iki 5 proc., JAV doleriais – iki 3 proc. Banko mokamos palūkanos už terminuotuosius indėlius litais bus iki 1 procento mažesnės. Visų terminų palūkanos už indėlius eurais, Didžiosios Britanijos svarais ir JAV doleriais mažės 1 procentiniu punktu.

„Pastaruosius kelis mėnesius pastebime tendenciją, kad vis daugiau žmonių linkę taupyti ilgesnį laikotarpį bei grįžo prie patikimo taupymo būdo – santaupų laikymo renkantis ilgesnio termino indėlį. Tai yra geras ženklas, rodantis augantį pasitikėjimą finansų rinka. Savo ruožtu bankas „Snoras“ ir toliau savo klientams ketina išlaikyti vienas patraukliausių ilgesnio laikotarpio terminuotųjų indėlių sąlygas rinkoje", – teigia AB banko „Snoras“ valdybos pirmininko pavaduotojas, Mažmeninio verslo tarnybos direktorius Žoržas Šarafanovičius.

Metinės palūkanos už 9–12 mėn. bei 12 mėn. ir ilgesnio termino indėlius litais nesikeis ir bus atitinkamai 9,25 ir 9,5 procento. Už 6–9 mėn. ir 3–6 mėn. indėlius litais bankas „Snoras“ mokės atitinkamai 8,5 ir 8 proc. metines palūkanas. Trumpų terminų (1–3 mėn.) indėlių palūkanos litais bus 7,5 proc.

Banko „Snoras“ klientams sudaryti ar pratęsti indėlių sutartis yra labai patogu, nes bankas „Snoras“ valdo plačiausią klientų aptarnavimo tinklą Lietuvoje. Be to, šiais metais bankas „Snoras“ patobulino internetinės bankininkystės sistemą „Bankas internetu +", kuri banko klientams pasidėti ar pratęsti indėlį leidžia patogiausiu būdu.

Banko indėlininkai, pratęsę ne trumpesnį nei 1 mėn. trukmės indėlį, gaus 0,2 proc. didesnes palūkanas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką