Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Agrowill Group“ akcijos trečiadienį brango beveik 13 proc.

Akcijų birža
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Akcijų birža
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus akcijų biržoje akcijų perleista už 0,42 mln. eurų, o indekso reikšmė padidėjo 0,33 proc., praneša banko "Finasta" analitikai.

Trečdalį šios dienos Vilniaus biržos apyvartos sudarė vienas tiesioginis LESTO akcijų sandoris. Būtent šių akcijų dienos apyvarta buvo didžiausia Vilniuje ir siekė 180 tūkst. eurų, o akcijų kaina išaugo 0,34 proc. Neįprastai aktyvi prekyba vyko „Agrowill Group“ akcijomis, kurių perleista už beveik 57 tūkst. eurų, o akcijų kaina išaugo net 12,99 proc., t.y. labiausiai Vilniuje. Tikėtina, kad investuotojai skubėjo pasinaudoti arbitražo galimybe, nes prekybos sesijos pradžioje Lenkijoje šios akcijos kainavo apie 10 proc. brangiau. Per paskutinę savaitę šios akcijos pabrango daugiau nei 22 proc. „Invaldos“ akcijų kaina išaugo 3,46 proc., o dienos apyvarta siekė 52 tūkst. eurų. Taip pat ženkliau brango ir „Lino“ akcijos – beveik 8 proc. Investuotojai teigiamai sureagavo į naujieną iš Lietuvos banko, kad didieji „Lino“ akcininkai neteko balso teisių (plačiau apie tai įmonių naujienose).Labiausiai pigo „Lietuvos jūrų laivininkystės“ akcijos – 2,86 proc.

Talino akcijų biržos indeksas sumažėjo 0,28 proc., tačiau akcijų perleista už 714 tūkst. eurų. 485 tūkst. eurų apyvarta buvo sudaryta tiesioginiais sandoriais. Aktyviausiai prekiauta „Silvano Fashion Group“ akcijomis, kurių perleista už 439,5 tūkst. eurų, o šių akcijų kaina sumažėjo beveik 1 proc. Taip pat aktyviai prekiauta „Olympic Entertainment Group“ akcijomis, kurių perleista už 151 tūkst. eurų, o akcijų kaina išaugo 0,16 proc. „Baltika“ akcijos ir vėl buvo labiausiai brangusios Taline. Šiandien šios akcijos pabrango 1,64 proc. Labiausiai pigo likvidumu nepasižyminčios „Jarvevana“ akcijos – 7,25 proc.

Rygos akcijų biržos indeksas sumažėjo 0,96 proc., o bendra biržos apyvarta sudarė 38 tūkst. latų. Brango vos dviejų bendrovių akcijos – „Latvijas tilti“ ir „Latvijas Balzams“. Labiausiai pigo „Tosmares kugubuvetava“ akcijos – 30,34 proc. Pastaruoju metu šių akcijų kaina pasižymi dideliais svyravimais. Didžiausiomis dienos apyvartomis išsiskyrė prekyba „Olainfarm“ ir „Rigas kugu buvetava“ akcijos. Abiejų akcijų atitinkamai perleista už daugiau nei 12 tūkst. „Rigas kugu buvetava“ akcijos pigo 5,31 proc., o „Olainfarm“ – 0,34 proc

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką