Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 10d. 11:58

„Agrowill group“ jau veikia pagal restruktūrizavimo planą ir uždirba pelno

Rugiai
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Rugiai

„Agrowill Group“ įmonės dirba pagal patvirtintus restruktūrizavimo planus ir per pirmuosius tris šių metų ketvirčius gavo 3,319 mln. Lt pelno.

Pagal restruktūrizavimo planą AB „Agrowill Group“ pirmus dvejus restruktūrizavimo metus kreditoriams nemokės, trečiaisiais restruktūrizavimo metais sumokės 15 proc., o didžiąją dalį – 85 proc. skolų – grąžins ketvirtaisiais restruktūrizacijos metais.

Keturiolika AB „Agrowill Group“ valdomų žemės ūkio bendrovių jau turi restruktūrizuojamų bendrovių statusą, o iš jų trys bendrovės veikia pagal patvirtintus restruktūrizacijos planus. Tai atitinka įmonės deklaruotus ketinimus pradėti restruktūrizavimo procesą ir atkurti įmonių grupės mokumą bei toliau išlikti viena didžiausių ir moderniausių žemės ūkio bendrovių.

„Nutartys dėl restruktūrizavimo procesų pradžios įsigaliojo visoms AB „Agrowill Group“ valdomoms dukterinėms žemės ūkio bendrovėms. Restruktūrizavimo  neinicijavome  tik UAB „Grūduva“. Šie procesai reiškia, kad AB „Agrowill Group“ galės tikslingai visas pajėgas sutelkti į tolesnį verslo procesų optimizavimą, sąnaudų mažinimą ir veiklos efektyvumo didinimą. Šiemet jau ėmėme dirbti pelningai, o tai įrodo, kad pasirinkome teisingą kelią ir  tikimės, kad restruktūrizacijos planas bus sėkmingai įgyvendintas“, – sakė AB „Agrowill Group“ valdybos pirmininkas Vladas Bagavičius.

AB „Agrowill Group“ per devynis šių metų mėnesius uždirbo 3,319 mln. litų neaudituoto konsoliduoto grynojo pelno, kai pernai sausį–rugsėjį bendrovė buvo patyrusi 39,617 mln. litų grynųjų nuostolių. Grupės EBITDA per per devynis šių metų mėnesius pasiekė 12,011 mln. Lt, kai 2009 m. tuo pačiu laikotarpiu jis buvo 7,562 mln. Lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką