Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 10d. 15:00

Bendrovė „airBaltic“ numato atnaujinti penkias skrydžių kryptis iš Vilniaus

„airBaltic“ lėktuvas
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / „airBaltic“ lėktuvas

Antradienį Susisiekimo ministerijoje vykusioje spaudos konferencijoje oro bendrovė „airBaltic“ pranešė dar šiais metais atnaujinsianti skrydžius iš Vilniaus oro uosto. Iki Kalėdų oro bendrovė pradės skraidyti iš Vilniaus į Paryžių, Berlyną ir Miuncheną, o iškart po Naujųjų – į Amsterdamą ir Romą, teigiama išplatintame pranešime.

Bendrovė „airBaltic“ sveikina ilgai lauktą sprendimą

„Sveikiname Susisiekimo ministerijos sprendimą keisti oro uosto kainodarą – tai padės atsigauti Vilniaus oro uostui ir visai aviacijos rinkai šalyje bei turės įtakos teigiamiems ekonominės situacijos pokyčiams. Jau penkerius metus kalbame apie šią oro uosto kainodaros problemą, kurią pagaliau nutarta spręsti“, – pažymėjo „airBaltic“ viceprezidentas ir atstovybės Lietuvoje generalinis direktorius Tadas Vizgirda. Pasak jo, nauja oro uosto kainodara pritrauks ir daugiau oro bendrovių, o tai didins Vilniaus bei Lietuvos patrauklumą turistams ir investuotojams.

Numatoma atkurti reikalingiausias skrydžių kryptis

Pirmoji numatoma atnaujinti oro bendrovės skrydžių kryptis bus iš Vilniaus į Paryžių – skrydžiai pradedami nuo gruodžio 18 dienos. Į Paryžių „airBaltic“ skris antradieniais, penktadieniais ir sekmadieniais, todėl planuojama, kad vėl bus paklausios savaitgalinės kelionės į šį miestą. Oro bendrovės lėktuvai į Miuncheną pradės skraidyti nuo gruodžio 19-osios, į Berlyną – nuo gruodžio 21 dienos. Į Miuncheną bus skrendama antradieniais, trečiadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais, į Berlyną – pirmadieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

Pirmieji skrydžiai į Amsterdamą ir Romą planuojami po Naujųjų metų – atitinkamai sausio 4-ąją ir sausio 11 dieną. Į Amsterdamą keleiviai galės vykti kasdien, išskyrus šeštadienius. Į Olandijos sostinę bus rytiniai reisai, patogūs jungiamiesiems skrydžiams. Į Romą „airBaltic“ planuoja skraidyti pirmadieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

Skrydžiai į Kopenhagą ir Rygą vyks, kaip numatyta žiemos skrydžių tvarkaraštyje. T.Vizgirdos teigimu, svarstoma galimybė atnaujinti dar keturias kryptis ateinančiam vasaros skrydžių sezonui. „Pagaliau Vilniui bus atverti tiesioginiai vartai su svarbiausiomis Europos sostinėmis, o per jungtinius reisus bus galima pasiekti porą šimtų miestų. Esame įsitikinę, kad kitais metais Vilniaus oro uostas turės visas galimybes tapti sparčiausiai augančiu oro uostu Europoje“, – sako „airBaltic“ viceprezidentas.

Temos: 1 airBaltic
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką