2026-06-22 13:59 Atnaujinta 2026-06-22 14:34

Akmenės valdžia uždegė žalią šviesą „Detono“ sprogmenų gamyklai

Lukas Juozapaitis
Žurnalistas
Akmenės rajono taryba uždegė žalią šviesą valstybės valdomos Kauno sprogmenų gamybos įmonės „Detonas“ iki 200 mln. eurų vertės karinių sprogmenų gamyklos statybai netoli Naujosios Akmenės.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
Naujoji Akmenė
Naujoji Akmenė / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Rajono savivaldybės taryba pirmadienį nusprendė kreiptis į Šiaulių regiono plėtros tarybą, kad ši „Detono“ gynybos pramonės komplekso projektą pripažintų regioninės svarbos projektu. Tai padėtų reikalingą sklypą įmonei suteikti be aukciono – per maždaug 5–6 mėnesius.

Gamykla planuojama Šapnagių kaime, Kruopių seniūnijoje, apie 11 kilometrų nuo Naujosios Akmenės, nenaudojamoje beveik 11 hektarų ploto apleistų vandens valymo įrenginių teritorijoje.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą