Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aktyviausiai ketvirtadienį biržoje prekiauta „TEO LT“ akcijomis

TEO LT
BFL nuotr. / TEO LT
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus akcijų biržos indeksas padidėjo 0,19 proc., o akcijų buvo perleista už 296 tūkst. eurų. Aktyviausiai prekiauta „TEO LT“ bendrovės akcijomis. Šios kilo 0,16 proc. iki 0,644 EUR, o apyvarta siekė 72 tūkst. eurų.

Taip pat aktyviai buvo prekiauta bendrovės „Invalda “ akcijomis kurių perleista už 49 tūkst. eurų. Šios įmonės akcijų kaina nuo metų pradžios yra pakilusi net 31 proc. Tačiau tvirtai susiformavus naujam akcijos kainos „dugnui“ ties 2,50 EUR riba investuotojai vėl tampa vis drąsesni ir toliau perka šiuos vertybinius popierius. „Invalda“ turi pakankamai laisvų lėšų, jog rinką nustebintų dideliu pirkiniu. Daugiau jokios kitos bendrovės apyvarta neperkopė net 35 tūkst. eurų bei neišsiskyrė ir didesniais kainų pokyčiais.

Talino akcijų biržos indeksas sumažėjo 0,23 proc., o bendra biržos apyvarta sudarė 391 tūkst. eurų. Tik 8 tūkst. eurų buvo perleista tiesioginiais sandoriais. 100 tūkst. eurų apyvartą perkopė tik prekyba mažmeninės prekybos įmonės „Tallinna Kaubamaja“ akcijomis. Prekyba Talino biržoje buvo pasyvi ir nepasižymėjo nei didesnėmis apyvartomis nei didesniais kainų pokyčiais.

Rygoje akcijų perleista tik už 16 tūkst. latų. Pagrindinis biržos indeksas padidėjo 0,70 proc. Aktyviausiai prekiauta kompanijos „Rigas kugu buvetava “ akcijomis. Šių perleista už 5,2 tūkst. Gana retai investuotojų dėmesio sulaukianti Rygos rinka staigmenomis nepasižymėjo ir ketvirtadienį.
 

informacija
NASDAQ VILNIUS SERVICES, UAB
Darbuotojų sk.: 261
TELIA LIETUVA, AB
Vadovas: Kęstutis Šliužas Darbuotojų sk.: 2208 2015m . Pajamos: > 100 mln. Eur
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką