Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aktyviausiai Vilniaus biržoje antradienį prekiauta „Pieno žvaigždžių“ akcijomis

Nepaisant būgštavimų dėl trumpojo laikotarpio nuosmukio, ekspertai teigia, kad šaliai pavyks jį įveikti ir ji atsities.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Akcijų birža
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus akcijų biržoje akcijų perleista už 1,8 mln. eurų, o indekso reikšmė sumažėjo 0,25 proc. Didžiąją dalį apyvartos Vilniuje sudarė vienas tiesioginis „Pieno žvaigždžių“ akcijų sandoris. Šių akcijų ir buvo perleista daugiausiai, o akcijų kaina sumažėjo 0,4 proc., praneša „Finasta“ analitikai.

„City Service“ akcijomis prekyba vyko taip pat aktyviai. Šių akcijų perleista už 173 tūkst. eurų, o akcijos atpigo 1,84 proc. Didžiausiais teigiamais akcijų kainų pokyčiais išsiskyrė „Agrowill Group“ ir „Limarko laivininkystės kompanijos“ akcijos, brangusios 4,73 ir 3,92 proc. Nuo metų pradžios „Agrowill Group“ akcijos pabrango jau beveik 24 proc., o „Limarko laivininkystės kompanijos“ atpigo daugiau nei 40 proc. Labiausiai pigo „Kauno energijos“ akcijos – 12,08 proc.

Talino akcijų biržos indeksas išaugo 0,23 proc., tačiau akcijų perleista vos už 261 tūkst. eurų. Aktyviausiai prekiauta „Tallink Grupp“ ir „Tallinna Vesi“ akcijomis, kurių perleista už 59,5 ir 58 tūkst. eurų. „Baltika“ akcijos ir toliau stebina tolesniu akcijų kainų kilimu. Šiandien šių akcijų kaina išaugo 7 proc., o nuo metų pradžios teigiamas akcijų kainų pokytis siekia 42,67 proc. Taip pat ženkliau brango „Harju Elekter“ ir „Premia Foods“ akcijos – 4,09 ir 3,48 proc. Labiausiai pigo likvidumu nepasižyminčios „Trigon Property Development“ akcijos – 5,96 proc.

Rygos akcijų biržos indeksas išaugo 0,81 proc., o bendra biržos apyvarta sudarė 533 tūkst. latų. 80 proc. šios apyvartos sudarė vienas tiesioginis „Grindeks“ akcijų sandoris. Dėl to šių akcijų apyvarta buvo didžiausia Rygoje, o akcijų kaina sumažėjo 1,5 proc. Taip pat aktyviau prekiauta „Latvijas Gaze“ akcijomis, kurių perleista už 53 tūkst. latų, o akcijų kaina nepakito. Labiausiai brango „Latvijas kugnieciba“ ir „Valmieras Stikla Skiedra“ akcijos – 8,39 ir 4,7 proc. Labiausiai pigo „Latvijas balzams“ ir „SAF Technika“ akcijos – 3,27 ir 2,57 proc.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką