Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pradedama darbų registracija į dešimtąjį „Adrenaliną“

Šaltinis: 15min
0
A A

Gegužės 1 dieną Lietuvos komunikacijos agentūrų asociacija (KOMAA) pradeda darbų registraciją į vienintelį lietuviškos reklamos festivalį „Adrenalinas“.

KOMAA valdybos pirmininko Gintaro Šepučio teigimu, šių metų reklamos festivalyje „Adrenalinas“ tikimasi sulaukti rekordinio skaičiaus lietuviškos reklamos darbų. „Pastarųjų trejų metų tendencija – sumažėjusios išlaidos reklamos gamybai. Dėl šios priežasties kūrėjai didžiausią dėmesį skiria idėjos išskirtinumui bei patrauklumui, tad viliamės, jog tai atsispindės ir dešimtuosiuose „Adrenalino“ apdovanojimuose. Kadangi pakovoti už ką tikrai bus, tikimės sulaukti kaip niekad daug brandžių ir labai įdomių reklamos darbų“, – teigia G.Šeputis.

Reklamos agentūros ir privatūs asmenys konkursui galės pateikti darbus, sukurtus ir viešai demonstruotus 2011 m. gegužės 1 d. – 2012 m. balandžio 30 d. laikotarpiu. Registracija į konkursą vyks gegužės 1-15 dienomis, o darbus bus galima pateikti festivalio tinklalapyje www.adrenalinas.org. Festivalio organizatoriai taip pat informuoja, jog patikslinta renginio data – kūrybiškiausių autorių bei jų darbų apdovanojimai vyks gegužės 24 dieną pramogų centre „Forum Palace“.

Jubiliejinis „Adrenalinas“ džiugins ir naujovėmis. Daugiausiai apie reklamos rinką rašiusiam žurnalistui renginio metu bus įteiktas specialus festivalio apdovanojimas. Taip pat šiais metais pristatoma nauja nominacija – geriausia ryšių su visuomene kampanija. „Ši nominacija buvo ypač reikalinga, kadangi agentūros iki šiol neturėjo tiek daug galimybių pasididžiuoti savo kūrybiškiausiais darbais. KOMAA nuo 2011 metų pabaigos į savo gretas priima ir ryšių su visuomene agentūras, todėl naujos nominacijos įtraukimas į „Adrenalino“ festivalį buvo labai ilgai lauktas žingsnis į priekį“, – teigia G.Šeputis.

Šiais metais lietuviškos reklamos festivalyje „Adrenalinas“ bus įteikti aukso, sidabro ir bronzos apdovanojimai geriausiems kūrėjams 15 nominacijų: už geriausius dizaino sprendimus, reklaminius skydelius, internetines svetaines, virusines kampanijas, išorinę reklamą, kūrybiškiausią žiniasklaidos panaudojimą, netradicinės reklamos sprendimus, paslaugų reklamą spaudoje, produktų reklamą spaudoje, paslaugų reklamą televizijoje ir kine, produktų reklamą televizijoje ir kine, radijo reklamą, reklamos kampaniją, socialinę reklamą, tiesioginės rinkodaros sprendimus, veiksmus socialiniuose tinkluose ir už ryšių su visuomene kampaniją.

Visas reklamas vertins ir nugalėtojus rinks kompetentinga komisija, kuri kasmet yra sudaroma iš užsienio ekspertų bei Lietuvoje veikiančių reklamos agentūrų atstovų. Šiais metais festivalio „Adrenalinas“ komisiją sudarys komisijos pirmininkė Christina Knight („INGO“ kūrybos direktorė, Švedija), komisijos nariai Maciej Lissovski („Publicis“ vadovas, Lenkija), Anti Jürgenstein („Optimist“ kūrybos direktorius, Estija), Lasse Tammilehto („Wunderman“ kūrybos direktorius, Suomija), Armands Leitis („Guilty“ kūrybos direktorius, Latvija), Andrius Verseckas („Low age“ kūrybos direktorius), Gediminas Juškys („DDB Vilnius“ kūrybos direktorius), Dominykas Žilėnas („Ogilvy“ kūrybos direktorius), Antonio Bechtle („Milk“ vyr. kūrybininkas), Viktoras Bachmetjevas („Not Perfect“ direktorius).

2011 metais festivalyje „Adrenalinas 2011“ dėl geriausiųjų vardo varžėsi 19 kūrėjų (reklamos agentūrų ir privačių asmenų), pateikusių net 192 darbus. „Metų agentūra“ tapo „Milk“, „Metų klientu“ – „Omnitel“. „Grand Prix“ prizą laimėjo agentūros „Milk“ darbas „Skyrybos“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 registracija
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką