Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atidaroma E.Hemingway vardo auditorija

E.Hemingvėjaus vardo auditorija
Universiteto nuotr. / E.Hemingvėjaus vardo auditorija
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį Vilniaus pedagoginio universiteto Filologijos fakultete JAV ambasadorė Lietuvoje Anne E.Derse ir Vilniaus pedagoginio universiteto rektorius akademikas Algirdas Gaižutis atidaro Ernesto Hemingvėjaus vardo auditoriją.

Rektoriaus akademiko A.Gaižučio iniciatyva VPU atidaroma jau ne pirma vardinė auditorija, skirta pagerbti iškilias Prancūzijos, Vokietijos, Italijos, Rusijos, Baltarusijos, Lenkijos kultūros ir švietimo asmenybes.

Pasak Vilniaus pedagoginio universiteto anglų filologijos katedros vedėjo Lino Selmistraičio, Filologijos fakulteto iniciatyva atidaryti E.Hemingvėjaus vardo auditoriją buvo aptarta ir jai pritarta buvusio JAV ambasadoriaus Lietuvoje John A.Cloud ir JAV ambasados delegacijos 2009 m. kovo mėnesio vizito VPU metu. Vėliau šią idėją parėmė ir padėjo realizuoti JAV ambasadorė Lietuvoje Anne E.Derse.

E.Hemingvėjaus auditorija – tai 50 vietų mokomoji patalpa su stacionaria multimedia.

Auditorijoje studentams vyks paskaitos ir seminarai, taip pat joje bus organizuojami įvairūs kultūriniai renginiai visuomenei, rengiamos filmų peržiūros, vyks JAV ambasados kultūriniai ir šviečiamieji renginiai.

„Tikimės, jog naujai atidaryta auditorija paskatins dar glaudesnį bendradarbiavimą tarp JAV ambasados Lietuvoje ir Vilniaus pedagoginio universiteto švietimo ir kultūros srityje“ – komentavo Vilniaus pedagoginio universiteto rektorius A.Gaižutis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką