Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Baltijos šalių ERGO grupės gyvybės draudimo bendrovės jungiamos į vieną

Baltijos šalys
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Baltijos šalys
Šaltinis: 15min
0
A A

ERGO grupės gyvybės draudimo įmonės Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje jungiamos į vieną Europos bendrovę „ERGO Life Insurance“ SE. Centrinė jos būstinė įsikurs Lietuvoje, o padaliniai – Latvijoje ir Estijoje. Jungimą planuojama baigti iki šių metų trečiojo ketvirčio.

„Pirmiausia šie pokyčiai suteiks naujų galimybių klientams. Didžiausią gyvybės draudimo bendrovių susijungimo naudą pajus ypač tie vartotojai, kuriems reikalingi draudimo sprendimai visose Baltijos šalyse. Vienodai aukštos kokybės, su optimaliomis sąnaudomis rinkos poreikiams pritaikyti gyvybės draudimo produktai Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje – vienas iš svarbiausių šio susijungimo uždavinių“, – išplatintame pranešime cituojamas ERGO draudimo grupės Baltijos šalyse valdybos pirmininkas dr. Kęstutis Bagdonavičius.

„ERGO Life Insurance“ SE apjungs gyvybės draudimo bendroves „ERGO Lietuva gyvybės draudimas“ AB (Lietuva), „ERGO Latvija Dzīvība“ AAS (Latvija) ir „ERGO Elukindlustuse“ AS (Estija). Esamiems klientams draudimo sutarčių sąlygos nesikeis ir draudimo sutarčių perrašyti nereikės.

„Laikai, kai veikėme ribojami valstybių sienų, jau praeityje. Šiandien mes esame moderniais principais veikiančios, sparčiai besiplėtojančios bei pažangius tarptautinius standartus atitinkančios draudimo sistemos dalyviai. Auganti tarptautinė konkurencija lems Baltijos šalių draudimo rinkos ateitį ir neabejotinai skatins draudimo bendroves modernizuotis. Europos bendrovės steigimas yra strategiškai svarbus žingsnis šia kryptimi, kartu padėsiantis veikti profesionaliai ir vadovautis ilgalaikio verslo plėtojimo perspektyva“, – sakė K.Bagdonavičius.

Pranešama, kad sprendimas pertvarkyti gyvybės draudimo bendroves buvo priimtas ERGO grupės Stebėtojų taryboje 2008 metais. Naujos bendrovės statusas bus Europos bendrovė (Societas Europaea (SE). Nuo 2004 metų Europos bendrovės gali būti steigiamos visoje ES teritorijoje. Jų registravimui ir veiklai yra taikomos tokios pačios taisyklės visoje ES.

„ERGO Life Insurance“ SE centrinė būstinė įsikurs Lietuvoje (Vilniuje), o padaliniai – Estijoje ir Latvijoje. Lietuva buvo pasirinkta dėl vertingos patirties gyvybės draudimo srityje ir turimo klientų portfelio dydžio. ERGO ne gyvybės draudimo bendrovių teisinis statusas Baltijos šalyse nesikeis.

Temos Draudimas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką