Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 2d. 15:28

Bankrutavusių kredito unijų „Švyturio taupomoji kasa“ ir Nacionalinės kredito unijos buvę indėlininkai raginami atsiimti apdraustas lėšas

Eurai
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Eurai

Indėlių ir investicijų draudimas“ pranešime informuoja, kad bankrutavusių kredito unijų „Švyturio taupomoji kasa“ indėlininkai, kuriems priklauso draudimo išmokos ir jų dar neatsiėmė, suskubtų tą padaryti kol nesibaigė 5 metų terminas.

Aukščiau nurodytų kredito unijų indėlininkams iš viso išmokėta beveik 40 mln. eurų. Šiuo metu Įmonės duomenimis, iš viso 32 „Švyturio taupomoji kasa“ ir Nacionalinės kredito unijos indėlininkai dar nėra atsiėmę draudimo išmokų už beveik 48 tūkst. eurų.

Bankrutavusių kredito unijų „Švyturio taupomoji kasa“ ir Nacionalinės kredito unijos indėlininkams draudimo išmokos bus mokamos iki sausio 24 d.

Įmonė ragina buvusius kredito unijų „Švyturio taupomoji kasa“ ir Nacionalinės kredito unijos indėlininkus nelaukti paskutinės dienos ir artimiausiu metu, dėl jiems priklausančių draudimo išmokų, kreiptis į Įmonės pasirinką draudimo išmokų mokėjimo agentą – Danske Bank A/S Lietuvos filialą. Iki aukščiau nurodyto termino indėlininkams neatsiėmus jiems priklausančių draudimo išmokų, lėšos grįš į Indėlių draudimo fondą. Lietuvos Respublikos indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatymo nuostatos numato, kad indėlininko teisė į indėlių draudimo išmoką galioja 5 metus nuo indėlių draudžiamojo įvykio dienos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką