Dabar populiaru
Publikuota: 2018 kovo 1d. 22:02

Britų bankas pasiūlė naujovę: išeiti iš restorano nesulaukus sąskaitos

„Barclaycard“ testuoja naują mokėjimų paslaugą restorane
„Barclaycard“ nuotr. / „Barclaycard“ testuoja naują mokėjimų paslaugą restorane

„Barclaycard“ šiuo metu testuoja naują mokėjimų paslaugą, kuri reikštų galą sąskaitos laukimui restoranuose. Paslauga vadinama „Dine & Dash“, arba – „išeik nesusimokėjęs“, ji mokėjimus išspręstų pasinaudojus technologijomis, rašo „engadget.com“.

„Barclays“ bankas, valdantis „Barclaycard“ prekės ženklą, nesiūlo apvogti restorano. Nauja paslauga reiškia, kad restorane apsilankę klientai pirmiausia pasižymėtų „Dine & Dash“ mobiliojo telefono programėlėje šalia specialaus ant stalo esančio prietaiso. Tuomet galima įprastai užsisakyti patiekalus ar gėrimus, o pabaigę valgyti žmonės galėtų paprasčiausiai išeiti.

„Barclaycard“ nuotr./„Barclaycard“ testuoja naują mokėjimų paslaugą restorane
„Barclaycard“ nuotr./„Barclaycard“ testuoja naują mokėjimų paslaugą restorane

Kai tik „Dine & Dash“ užfiksuotų, kad klientas paliko restoraną – programa jį išregistruotų, uždarytų sąskaitą ir automatiškai atliktų mokėjimą pagal priskirtą mokėjimo būdą.

Vertinama, kad 36 proc. restoranų lankytojų labiausiai erzina būtent sąskaitų laukimas. Banko atlikta apklausa rodo, kad net ketvirtadalis britų svarstytų išeiti nesusimokėjus, jei padavėjas nepasirodytų pernelyg ilgai.

Jei pietų metu norima sąskaitą pasidalyti su draugu, programėlė taip pat tą leidžia. Programėlėje taip pat galima įtraukti arbatpinigius, pritaikyti nuolaidų kodus. Kai tik visi pasirinkimai suvesti, „Dine & Dash“ žalia spalva indikuoja, kad sąskaita apmokėta.

Tai ne pirma „Barclaycard“ siūloma inovacija. „Dine & Dash“ atsirado po to, kai bendrovė pasiūlė bandomąjį atsiskaitymo parduotuvėse projektą „Grab+Go“ – jo metu vartotojams leidžiama skenuoti brūkšninius kodus apsipirkimo metu ir tuomet iš parduotuvės išeiti atsiskaitant per programėlę, o ne kasoje.

„Barclaycard“ pasirinktas restoranas, kuriame bandoma nauja paslauga – „Prezzo“, esantis Londono centre.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką