Dabar populiaru
Publikuota: 2020 kovo 13d. 11:21 , Atnaujinta: 2020 kovo 13d. 12:12

Bilietų platintojai: kai kurie renginiai įvyks vėliau, kiti bus atšaukti

Prie „Žalgirio“ arenos bilietų kasos nusidriekė eilės
Mariaus Vizbaro / 15min nuotr. / Prie „Žalgirio“ arenos bilietų kasos nusidriekė eilės

Reaguodami į Vyriausybės ir sostinės valdžios nurodymus bilietų platinimo bendrovės „Tiketa“, „Bilietai.lt“ bei „Kakava“ koreguoja koncertų ir renginių datas arba ketina juos visai atšaukti.

Dėl susiklosčiusios situacijos ir atsiradusių nepatogumų apgailestavo bilietų platintojos „Tiketa“ generalinis direktorius Andrius Žiauberis.

„Šiuo metu aktyviai bendraujame tiek su renginių erdvių valdytojais, tiek su renginių organizatoriais, kad kuo daugiau dėl koronaviruso stabdomų renginių būtų perkelta į vėlesnį laikotarpį. Tikimės, kad visoms pusėms bendradarbiaujant, pavyks iki minimumo sumažinti nepatogumus ir nuostolius“, – 15min komentavo jis.

Dėl kiekvieno kovo 13–27 dienomis turėjusio vykti renginio bus sprendžiama atskirai. Bilietus į šiuos renginius įsigiję žiūrovai, bus apie tai informuoti, bendrovė teigė pranešime spaudai.

Jame taip pat teigiama, kad dėl penktadienį įsigaliojusio draudimo sustabdyta 430 iki kovo 27 dienos Lietuvoje turėjusių vykti renginių, į kuriuos bilietus platina „Tiketa“.

A.Žiauberis tikisi, kad priemonės, kurių imtasi apsaugai nuo koronaviruso, įvesti draudimai padės sustabdyti minėto viruso plitimą ir jau netrukus žiūrovai vėl galės dalyvauti renginiuose.

Į valdžios nurodymus atšaukti masinius renginius reaguoja ir kita bilietų platintoja „Bilietai.lt“.

„Situacija tikrai neeilinė, bet „Bilietai.lt“ daro viską, kad įgyvendinant LR Vyriausybės sprendimą dėl masinių renginių draudimo nenukentėtų bilietų pirkėjai, o renginių organizatoriai galėtų rasti teisingus sprendimus, kaip po draudimo laikotarpio atnaujinti veiklą“, – 15min teigė bendrovės atstovas Alius Karablikovas.

Pasak jo, didžioji dalis renginių bus perkeliami, vyks vėliau, tačiau kai kurie bus visai atšaukti.

„Dauguma reginių bus perkeliama į vėlesnes datas, bet bus ir atšauktų renginių (labiausiai tai gali paliesti užsienio atlikėjų pasirodymus Lietuvoje)“, – komentavo A.Karablikovas.

Labiausiai tai gali paliesti užsienio atlikėjų pasirodymus Lietuvoje, – komentavo A.Karablikovas.

A.Žiauberis antrino, kad renginiai, kurių perkelti nepavyks, bus atšaukti. Labiausiai tikėtina, kad tai bus tarptautiniai renginiai, kuriuose pasirodo užsienio atlikėjai.

Bilietų platintojos „Kakava“ vadovė Eglė Jackūnienė taip pat teigė, kad renginiai, kurie buvo suplanuoti laikotarpiu nuo 2020 m. kovo 13 dienos iki draudimo organizuoti renginius termino pabaigos, bus perkeliami arba atšaukiami.

„Organizatoriai deda visas įmanomas pastangas, kad renginiai būtų perkelti, tai gali užtrukti. Konkrečias perkeliamų renginių datas ir detalesnę informaciją pateiksime el. paštu, kuriuo buvo pirkti bilietai, taip pat, www.kakava.lt puslapyje prie konkretaus renginio aprašymo. Pažymime, kad įsigyti bilietai galios į perkeltus renginius“, – 15min tikino ji.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

00:31
03:10
01:04

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką