2009-11-26 10:00

„Biržų duona“ investavo į asortimento plėtrą

Duonos ir konditerijos gaminių bendrovė „Biržų duona“ kitąmet rinkai pasiūlys naujų produktų. Investuodama į gamybą bendrovė tikisi ir toliau sėkmingai išlaikyti pardavimus, taip pat atrasti naujų rinkų užsienyje, rašo „Verslo žinios“.
Duona
Duona / Gedimino Savickio/BFL nuotr.

Prieš keletą savaičių įmonėje baigta montuoti itališka džiūvėsėlių gamybos linija, kuria bus gaminami ne tik džiūvėsėliai, bet ir naujas produktas – duonos šiaudeliai. Projekto vertė be mokesčių siekia daugiau nei 0,4 mln. litų.

Kiek anksčiau šį rudenį „Biržų duona“ investavo ir į šaldymo ūkį. Speciali šaldymo įranga leis gaminti šaldytą duoną bei bandeles, o tokia produkcija esą gali tapti raktu ieškant naujų rinkų užsienyje. Iki šiol bendrovė šiek tiek savo produkcijos veždavo į Latviją, o 420 tūkst. litų kainavusi speciali šaldymo įranga suteiks galimybę pasižvalgyti ir į tolimesnes šalis.

„Tikimės vežti į Skandinaviją, gal dar į Europą: Graikiją, Angliją, o gal į Baltarusiją. Tą įrangą sumontavome neseniai, prieš gerą mėnesį, tad kol kas visa tai tik planai“, – sakė „Biržų duonos“ direktorius Viktoras Kurganovas.

Bendrovė investicijoms per šiuos metus lėšų skiria ne mažiau nei pernai – apie 1,5 mln. litų. „Biržų duonuoje“ dirba apie 230 darbuotojų. 
 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą