Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Danijos turistai užmiršo Lietuvą

Į Kauną dažniausiai atvyksta turistai iš Suomijos, Vokietijos, Lenkijos ir Ispanijos.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Į Kauną dažniausiai atvyksta turistai iš Suomijos, Vokietijos, Lenkijos ir Ispanijos.
0
A A

Lietuvai nesistengiant privilioti turistų iš Danijos, Latvija ir Estija suskubo ir dabar gali džiaugtis turistų antplūdžiais iš vienos turtingiausių pasaulio valstybių. Išeitis – daugiau investuoti į gero Lietuvos įvaizdžio formavimą Danijos žiniasklaidoje.

Tokie pastebėjimai buvo išsakyti Kopenhagoje vykusio Lietuvos turizmo potencialo pristatyme, kuriame dalyvavo Danijos sostinėje reziduojantys ir Lietuvai akredituoti 15 šalių ambasadoriai, Lietuvos garbės konsulai, Danijos užsienio reikalų ministerijos atstovai bei šios šalies turizmo organizacijų vadovai.

„Susižavėję danai siūlė sugrįžti pas juos ir priminti, kokia pasikeitusi per tuos dešimt metų, išgražėjusi ir dar patrauklesnė yra Lietuva“, – teigė Turizmo departamento direktorė Raimonda Balnienė.

Pasak jos, šiandien danai sudaro tik 2 procentus viso atvykstamojo turizmo, todėl būtina tikslingai dirbti, investuoti ir pateikti danams ne tik savaitgalinę kultūrą, bet ir SPA paslaugas, kurios Lietuvoje yra nebrangios ir itin kokybiškos.

„Džiaugiamės ne tik tuo, kad į įspūdinguose verslo rūmuose vykusį renginį susirinko tiek daug garbių diplomatų, verslininkų, bet ir tuo, kad mums buvo pateikti konkretūs pageidavimai, kaip pritraukti ne tik danus, bet ir tolimesnių kraštų turistus“, – sakė R.Balnienė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką