Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dauguma didmiesčių vairuotojų degalams per mėnesį išleidžia iki 300 litų

Degalinė
BFL/Sauliaus Žiūros nuotr. / Degalinė
Šaltinis: 15min
0
A A

Daugiau nei pusė (56 proc.) Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos vairuotojų degalams per mėnesį išleidžia nuo 100 iki 300 litų, penktadalis (20 proc.) nuo 300 iki 500 litų, o 5 proc. vairuotojų sumoka daugiau nei 500 litų. Degalams išleidžiančių iki 100 litų yra apie 19 proc.

„Pataruoju metu žmonės linkę taupyti ir mažinti išlaidas, tačiau bendra kelių metų tendencija rodo, kad išlaidos degalams didėjo. Tai susiję ne tik su degalų kainų pokyčiais, bet ir su augančiu žmonių mobilumu“, – sakė „ORLEN Lietuva“ degalinių tinklą valdančios AB „Ventus – Nafta“ generalinio direktoriaus pavaduotojas ir komercijos direktorius Saulius Žilėnas.

Daugiausia lėšų per mėnesį degalams skiria Vilniaus ir Kauno gyventojai: čia kas trečias vairuotojas degalams išleidžia per 300 litų. Klaipėdoje už degalus kas mėnesį mokančių daugiau kaip 300 litų vairuotojų yra perpus mažiau – apie 15 proc.

„Tyrimas patvirtino, kad išlaidos degalams ir vienu metu įsipilamas degalų kiekis priklauso nuo vairuotojo asmeninių pajamų. Lyginant su ankstesniais metais, matoma tendencija, jog didėja ir vienu metu įsipilamų degalų kiekis. Piltis daugiau degalų vienu metu skatina ir įvairios degalinių programos – už didesnį įsipiltą degalų kiekį suteikiamos didesnės nuolaidos“, – sakė S. Žilėnas.

Dauguma vairuotojų Lietuvos didmiesčiuose vienu metu pilasi iki 30 litrų degalų. Vilniuje ir Kaune apie 40 proc. vairuotojų vienu metu linkę prisipilti virš 30 litrų, tuo tarpu Klaipėdoje toks pats kiekis vairuotojų dažniau vienu metu pilasi nuo 20 iki 30 litrų degalų.

Vis daugiau vairuotojų vienu metu užsipila ir pilną baką. Prieš dvejus metu tokių buvo apie 17 proc., tuo tarpu šių metų pradžioje pilną baką pylėsi jau daugiau nei 33 proc. apklaustųjų vairuotojų.

Degalinių tinklo „ORLEN Lietuva“ savininko koncerno „PKN ORLEN“ šių metų pradžioje Lietuvoje inicijuota vairuotojų apklausa.  apklausą š.m. pradžioje įgyvendino tyrimų bendrovė GFK.

Komentarai
Temos Degalai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką