Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 11d. 12:07

Dėl VMI sistemos sutrikimų gyventojai gauna policijos baudas

Policija dalija informacinius lapelius
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr. / Policija dalija informacinius lapelius

Policijos nubausti gyventojai, jau apmokėję baudas, vėl ėmė gauti reikalavimus susimokėti. Policija įspėjo, kad tai įvyko dėl sutrikimų VMI.

„Šiandien ryte, 6 val, į el.paštą ateina žinutė iš VMI apie paskirtą baudą, beje, kurią reikia sumokėti iki pirmadienio, bauda sumokėta dar pernai metų 12.19 dieną. VMI operatorė apgailestavo, nes laiškas atėjo per “klaidą„, bet rytas tikrai smagus, visada juk „malonu“ gauti pranešimus apie paskirtą baudą 6 val ryto“, – skundėsi policijos feisbuko paskyroje viena gyventoja po policijos įspėjimo apie sutrikimus.

Policija perspėjo, kad dėl trikdžių, pranešimus apie neapmokėtas baudas už administracinius nusižengimus gavo ir tie asmenys, kurie baudas yra apmokėję.

„Kadangi mokėjimas galėjo būti atliktas neteisingai ir bauda neįskaityta, ne visi minėti pranešimai yra klaidingi. Todėl, jei gavote tokį pranešimą, turėtumėte susisiekti su Valstybine mokesčių inspekcija, kurios specialistai galės patikslinti, ar Jūsų mokėjimas už administracinį nusižengimą buvo įskaitytas“, – teigia policija.

Policijos informacijos telefono darbuotojai įmokų neadministruoja ir šios informacijos patikrinti negalės, teigiama laiške.

Valstybinė mokesčių inspekcija teisinasi, kad dėl techninio sutrikimo „kai kuriems mokesčių mokėtojams e. paštu buvo pavėluotai išsiųsti laiškai, kuriuose jie yra informuojami apie praeityje jiems paskirtą ir nesumokėtą administracinę baudą“.

Dėl to pranešimus galimai gavo ir tie gyventojai, kurie baudą jau yra sumokėję. Tikslią informaciją gyventojai gali gauti prisijungę prie Mano VMI.

Komentarai: 4

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:24
00:18
01:17

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką