Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Derybos dėl Visagino AE keliasi į Japoniją

„Hitachi“ prezidentas Hiroaki Nakanishi ir Andrius Kubilius
BFL/Tomo Lukšio nuotr. / „Hitachi“ prezidentas Hiroaki Nakanishi ir Andrius Kubilius
Šaltinis: 15min
0
A A

Ministras pirmininkas Andrius Kubilius su delegacija sekmadienį išvyksta į Japoniją, kur bandys įtikinti būsimosios Visagino atominės elektrinės (VAE) statytoją „Hitachi“, kad VAE projektas – toli pažengęs. A.Kubilius taip pat susitiks su įtakingais verslininkais ir Japonijos finansinių institucijų atstovais.

Vasario 19-23 dienomis A.Kubilius viešės Japonijoje. Tokijuje numatyti susitikimai su Japonijos Vyriausybės premjeru Yoshihiko Noda, Ekonomikos, prekybos ir pramonės ministru, Japonijos Ekonominių tyrimų centro (JCER) vadovais, Japonijos energetikos ir finansų kompanijų atstovais.

Pasak premjero A.Kubiliaus, pagrindinis vizito tikslas yra Japonijos Vyriausybei pristatyti Visagino atominės elektrinės projekto pažangą ir numatomus bendrus ateities darbus bei susipažinti su pažangiomis Japonijos branduolinėmis technologijomis.

Planuojama, kad premjero A.Kubiliaus delegacija vieną vizito dieną viešės kompanijos „Hitachi Ltd.“ mieste Hitachi City, kur bus supažindinti su kompanijos branduolinėmis technologijomis, naujausiais projektais.

Lietuvos Vyriausybės delegacija lankysis ir Šimano atominėje elektrinėje.

Vizito programoje numatyti susitikimai su vieno didžiausių Japonijos bankų, Banko „Tokyo-Mitsubishi“ viceprezidentu ir vykdomuoju direktoriumi, taip pat su „Sumitomo Mitsui“ finansų grupės prezidentu Teisuke Kitayama, kitais įtakingais Japonijos verslo atstovais.

Premjerą į Japoniją lydės energetikos viceministras Žygimantas Vaičiūnas, Visagino AE generalinis direktorius Rimantas Vaitkus, premjero patarėjai, kiti Vyriausybės atstovai.

Premjero darbo vizito Japonijoje metu ministro pirmininko pareigas laikinai eis energetikos ministras Arvydas Sekmokas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką