Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Didžiajame žaidime“ laimėtą automobilį pensininkė padovanos šeimos nariams

Zita Teresė Valečkienė su vyru
„Didžiojo žaidimo-16“ nuotr. / Zita Teresė Valečkienė su vyru
Šaltinis: 15min
0
A A

„Didžiojo žaidimo-16“, 1-ąjį Specialųjį prizą laimėjo 73 metų vilnietė, buvusi gydytoja akušerė Zita Teresė Valečkienė. Žaidime, kuris vykdomas pagal tarptautinės įmonės „Reader’s Digest“ modelį, savo pergalės pensininkė laukė nuo 2011 metų. Nugalėtojai atiteko prabangus automobilis „Hyundai i 30“ su Kasko draudimu vieniems metams, kuris vakar jai oficialiai įteiktas „Hyundai“ salone.

„Prieš dalyvaudama „Didžiajame žaidime” niekada anksčiau nebuvau bandžiusi laimės kituose žaidimuose. Niekuomet nemaniau, kad juose iš tiesų įmanoma kažką laimėti. Net dalyvaudama šiame žaidime, negalvojau, kad galiu tapti Specialiojo prizo laimėtoja. Visgi nusišypsojo sėkmė, dėl to dabar neapsakomai džiaugiuosi savo pergale”, -  teigė buvusi akušerė Zita Teresė Valečkienė.

Vilnietė, prieš trejus metus baigusi gydytojos karjerą, didžiuojasi gausia šeima. Ji su vyru yra užauginusi 4 vaikus ir turi 11 vaikaičių, kurių auginimas ir priežiūra šiuo metu yra svarbiausi moters darbai. 

„Vairuotojo pažymėjimo neturiu, pati bijau vairuoti, tačiau tarp gausios šeimos narių tikrai rasiu tą, kuris suteiks galimybę išbandyti mano laimėtą prizą. Dar nesu nusprendusi, kam padovanosiu automobilį – vyrui ar vaikams“, - sakė Z. T. Valečkienė.

Specialiojo prizo laimėtoja „Didžiame žaidime“ dalyvauja jau trejus metus. Per šį laikotarpį buvusi gydytoja sau ir šeimos nariams įsigijo reikalingų daiktų: knygų, muzikos įrašų, virtuvės indų. Moteris pabrėžė, kad „Didžiajame žaidime“ įsigytos prekės dažnai tapdavo dovanomis vaikams ir vaikaičiams įvairių švenčių proga. Bilietu į sėkmę šįkart Z. T. Valečkienei tapo knyga „Maistas gydo“.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką