Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Dotnuvos projektai“ plečiasi Latvijoje

Šaltinis: 15min
0
A A

UAB „Dotnuvos projektai“, vienas didžiausių Lietuvoje žemės ūkio technikos, sėklų ir elevatorių įrangos pardavėjų, įsteigė Latvijoje antrinę įmonę.

UAB „Dotnuvos projektai“, kurią paritetiniais pagrindais valdo AB „Linas Agro Group“ bei įmonės vadovai, Latvijos Jelgavos mieste atidarė antrinę įmonę SIA „Dotnuvos projektai“, kuri sustiprins prieš penketą metų Latvijoje pradėtą veiklą. Įmonė prekiaus kombainais, traktoriais bei padargais, grūdų sandėliavimo įranga bei sertifikuotomis sėklomis ir jau pasirašė išskirtinio atstovavimo Latvijoje sutartis su pasaulinio garso žemės ūkio technikos bei įrangos gamintojais „Case IH“ (JAV), „Kverneland Group“ (Norvegija), „Cimbria“ (Danija).

„Latvijoje dirbame jau ne pirmus metus, tačiau iki šiol specializavomės tik sertifikuotų sėklų ir grūdų sandėliavimo įrangos pardavimo segmentuose. Nors su klientais dirbome per vietinius partnerius, tapome gerai žinoma įmone Latvijos žemės ūkio aprūpinimo rinkoje. Perėmę pagrindinių partnerių, žemės ūkio technikos gamintojų, atstovavimo teises Baltijos šalyse, nusprendėme didinti užimamą rinkos dalį Latvijoje, nes nepaisant dabartinio ekonominio nuosmukio šios šalies žemės ūkio aprūpinimo rinka yra perspektyvi. Išplėtoję verslą dabartinius bendrovės pardavimus planuojame padidinti 25–30%, nes mūsų atstovaujami prekiniai ženklai Latvijos rinkoje yra tarp pirmaujančių.

Didžiausią potencialą rinkoje matome prekybos traktoriais, kombainais ir padargais segmentuose, todėl numatome investuoti į žemės ūkio technikos prekybos ir serviso centro statybą ar įsigijimą. Prekiausime visoje Latvijos teritorijoje, tam tikslui kuriame regioninį pardavimo ir serviso tinklą. Jau priėmėme į darbą regioninius pardavimo vadybininkus. Pradine sėkme pavadinčiau tai, kad pavyko suburti patyrusią, žinančią rinką ir produktus pardavėjų ir serviso komandą,“– sako UAB „Dotnuvos projektai“ generalinis direktorius Rimantas Dapkus.

Planuojama kad 2010 metais įmonėje SIA „Dotnuvos projektai“ dirbs 14 darbuotojų. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką