Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dukart išaugo keliaujančiųjų su vaikais skaičius

Lagaminai
Lagaminai
Šaltinis: 15min
0
A A

Lyginant šių ir praėjusių metų to paties laikotarpio duomenis, ilsėtis į šiltus kraštus su dviem ar daugiau vaikų šiemet vyksta dvigubai daugiau, o su vienu – 30 proc. daugiau poilsiautojų, teigiama „Tez Tour“ išplatintame pranešime spaudai.

Labiausiai tai jaučiama mokyklinių atostogų metu – šiais periodais viešbučiai tiesiog klega nuo vaikų gausos. Turkija yra lyderė tarp pasirenkamų poilsio krypčių keliaujant su mažaisiais turistais, tačiau populiari ir Graikija.

Tarptautinio kelionių organizatoriaus statistika taip pat rodo, kad daugiau kaip dvigubai išaugo ir keliaujančių daugiavaikių šeimų, o kalbant apie mažamečių amžių, dažniausiai į šiltus kraštus vykstama su vienerių metų arba 9-13 metų amžiaus vaikais.

Didžiausias poilsiautojų dėmesys skiriamas viešbučio kokybei, paslaugų pasiūlai ir atstumui iki jūros.

Lietuvių šeimos, išsiruošusios atostogų su mažais vaikais, dažniausiai renkasi pasyvesnį, ramų poilsį atsisakydami pažintinių ekskursijų. Didžiausias poilsiautojų dėmesys skiriamas viešbučio kokybei, paslaugų pasiūlai  ir atstumui iki jūros.

„Keliautojai dažniausiai pageidauja viešbučio ant jūros kranto bei paslaugos „Viskas įskaičiuota“, taip pat didesnių kambarių, domisi pramogomis ir paslaugomis vaikams bei viešbutį supančia teritorija. Šeimos renkasi 4-5* viešbučius, nes aukštesnė jų kategorija užtikrina ir atitinkamą paslaugų spektrą“, – sakė Inga Aukštuolytė, kelionių organizatoriaus „Tez Tour“  Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyriaus vadovė.

Be abejonės, aktyviausias šeimos kelionių metas – vasara, tačiau ir kitu metų laiku, ypač mokyklinių atostogų metu, populiariausius Europos poilsio kurortus lanko šeimos su vaikais. Išaugusius šių metų poilsinių kelionių pardavimus lėmė išankstiniai vasaros kelionių pardavimai, kurių metu keliautojai galėjo rinktis geresnius viešbučius už mažesnę kainą. 

Išplatintame pranešime teigiama, kad keliaujantys vaikai labiausiai domisi ir vertina galimybę apsilankyti įvairiuose atrakcionuose: vandens kalneliuose, aktyviose žaidimų aikštelėse ir mini klubuose. Daugelyje viešbučių vaikais rūpinasi specialus personalas, jiems organizuojami renginiai, atrakcijos, konkursai, patiekiamas įvairesnis maistas.

informacija
TEZ TOUR, UAB
Vadovas: Aleksandr Sukov Darbuotojų sk.: 53 2015m . Pajamos: 50 - 100 mln. Eur
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką