TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dviems „Vičiūnų“ įmonėms – apdovanojimai už eksporto pasiekimus

„Vičiūnų“ įmonių grupės valdybos pirmininkas Visvaldas Matijošaitis
15min.lt nuotr. / „Vičiūnų“ įmonių grupės valdybos pirmininkas Visvaldas Matijošaitis
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) metinės konferencijos metu aptartos ekonominės verslo realijos, įteikti „Lietuvos metų eksportuotojo“, „Vytauto Andriaus Graičiūno“ bei „Profesijos Riterio“ nominacijų apdovanojimai. Tarp apdovanotųjų – ir Plungės įmonės. Tai – UAB „Plungės kooperatinė prekyba“ ir UAB „Vičiūnai ir partneriai“, priklausančios „Vičiūnų“ įmonių grupei.

Abiem įmonėms – ir „Plungės kooperatinei prekybai“, ir „Vičiūnams ir partneriams“ – įteiktos nominacijos „Lietuvos metų eksportuotojas 2010“. UAB „Plungės kooperatinė prekyba“ šį apdovanojimą pelnė jau ketvirtąjį kartą (nuo 2007 metų), UAB „Vičiūnai ir partneriai“ – trečiąjį (nuo 2008 metų).

„Šie apdovanojimai yra svarbūs visai grupei, nes jie įtvirtina mūsų, kaip žuvies produktų gamybos ir pardavimo rinkos lyderių pozicijas bei skatina toliau kurti naujus produktus ir aktyviai didinti eksporto apimtis“, – teigė „Vičiūnų“ įmonių grupės valdybos pirmininkas Visvaldas Matijošaitis.

Nominacija „Lietuvos metų eksportuotojas“ įsteigta 2001 metais. Apdovanojant siekiama išskirti progresyvias Lietuvos įmones, eksportuojančias lietuviškos kilmės produkciją ar teikiančias eksporto paslaugas, ženkliai įtakojančias Lietuvos ūkio raidą, bei paskatinti visus Lietuvos gamintojus ir paslaugų tiekėjus diegti pažangiausias technologijas, kokybės valdymo sistemas, taip didinant eksportą.

Didelių įmonių grupėje apdovanoti dešimties geriausiųjų bendrovių vadovai. Ceremonijoje dalyvavo ir apdovanojimus atsiėmė „Plungės kooperatinės prekybos“ direktorius Algirdas Razma bei „Vičiūnų ir partnerių“ direktorius Mindaugas Pocius.

UAB „Plungės kooperatinė prekyba“ per 2010 metus eksporto apimtis padidino 1,7 mln. litų. Atsižvelgiant į tai, išplėsta geografinė produktų pardavimo teritorija. Produkcija buvo platinama 36 pasaulio šalyse, 5 iš jų – naujų šalių rinkos.

informacija
VIČIŪNAI IR PARTNERIAI, UAB
Vadovas: Mindaugas Pocius Darbuotojų sk.: 519 2015m . Pajamos: 50 - 100 mln. Eur
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką