Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„East Europe Investment Group“ per praėjusius metus pasiekė 30,5 mln. litų apyvartą

Pinigai
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Pinigai
Šaltinis: 15min
0
A A

Tiesioginėmis investicijomis Baltijos šalių, Rusijos, Vakarų Europos bei JAV vertybinių popierių ir žaliavų rinkose užsiimanti bendrovė „East Europe Investment Group“, neaudituotais duomenimis, per 2010 metus pasiekė 30,5 mln. litų apyvartą ir gavo 1,45 mln. litų pelno. Per 2009 metus įmonė buvo pasiekusi 20 mln. litų apyvartą, o jos pelnas sudarė 1,78 mln. litų.

„Šiais metais planuojame plėsti investavimo regioną ir didinti investicijas į žmogiškąjį kapitalą. Šiuo metu stebime pasaulio ekonomikos atsigavimą, galima tvirtai teigti, kad prasidėjo nauja ekonomikos ciklo fazė, – sako „East Europe Investment Group“ vadovas Ramūnas Baranauskas. – Tai laikotarpis, kai daugelio investuotojų lūkesčiai ir ryžtas rizikuoti grįžta į prieš krizę buvusį lygį, o į kapitalo rinkas masiškai plūsta pinigai.“

Pasak R. Baranausko, šis periodas išsiskiria ne tik aukšta investicijų grąža, bet ir dideliais svyravimais finansų rinkose. „Šiemet laukiame naujų iššūkių finansų rinkose, esame nusiteikę optimistiškai, kaip visuomet matome daug perspektyvų ir galimybių pelningai investuoti“, – teigia įmonės vadovas.

Praėjusiais metais pasiektus rezultatus galima laikyti įmonės pasirinktos sėkmingos veiklos strategijos ir priimtų teisingų investicinių sprendimų patvirtinimu. Per 2010 metus „East Europe Investment Group“ investicijų grąža siekė 39 proc., per tą patį laikotarpį pasaulinio indekso „MSCI World“ vertė pakilo 9 proc.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką