Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

El. parduotuvėms per karantiną – pusmetis nemokamos mokėjimų inicijavimo paslaugos

Šiemet rinką pasiekusi mokėjimų inicijavimo paslauga „Conto QuickPay“ tapo iniciatyvos „Internete karantino nėra” dalimi. Pasak „Contomobile“ generalinės direktorės Jelenos Michailovos, įmonė siekia prisidėti prie lietuviškų verslų įsitvirtinimo internete, todėl el. parduotuvėms siūlo net pusę metų nemokamai naudotis šiuolaikišku mokėjimų inicijavimo sprendimu.
 Elektroninė parduotuvė
Elektroninė parduotuvė / Pexels.com nuotr.

Prasidėjus pirmajam karantinui pavasarį, dauguma verslų buvo priversti savo veiklas perkelti į internetinę erdvę. Reaguodama į situaciją šalyje, verslumo skatinimo agentūra „Versli Lietuva“ inicijavo projektą „Internete karantino nėra“, kurio tikslas – padėti Lietuvos įmonėms vystyti prekybą internetu.

Prie iniciatyvos prisijungė ir skaitmeninius finansų valdymo sprendimus kurianti bendrovė „Contomobile“, siūlanti el. parduotuvėms supaprastinti mokėjimų surinkimo procesus.

„Iniciatyvoje dalyvaujame su mokėjimų inicijavimo paslauga „Conto QuickPay“, kuri yra lengvai integruojama su prekybininkų sistemomis, mokėjimo ir įmokos gavimo procesas yra greitas ir saugus, o kaina – bene geriausia rinkoje. Tiesa, dėka bendradarbiavimo su “Internete karantino nėra” iniciatyva, apie kainą šiuo iššūkių kupinu laikotarpiu bent pusę metų galvoti nereikės“, – sakė „Contomobile“ generalinė direktorė Jelena Michailova.

Partnerio nuotr./„Contomobile” generalinė direktorė Jelena Michailova
Partnerio nuotr./„Contomobile” generalinė direktorė Jelena Michailova

„Conto QuickPay“ – tai mokėjimų inicijavimo paslauga, leidžianti el. parduotuvėms gauti įmokas iš pirkėjų, kurie už prekes ar paslaugas internetu nori tiesiogiai per savo banko ar kitos finansų įstaigos sąskaitą.

Paslauga yra prieinama įvairaus dydžio internetinėms parduotuvėms – tiek žengiantiems pirmuosius žingsnius, tiek ilgametę patirtį bei gausų klientų ratą turintiems prekybininkams.

Anot J.Michailovos, besikreipiančių dėl mokėjimų inicijavimo paslaugos skaičius nuolat auga, o tapus Verslios Lietuvos“ partneriais šiame projekte, „Contomobile“ tikisi pasiekti dar daugiau verslininkų, kurie tik pradeda vystyti savo veiklas internete.

„Verslui mes siūlome ne tik mokėjimų inicijavimą, tačiau ir daugelį kitų, integruotų finansų technologijų paslaugų. Turint sąskaitą mūsų elektroninių pinigų įstaigoje, ją galima susieti su įvairiomis verslo valdymo platformomis, atlikti momentinius vietinius ir tarptautinius mokėjimus, paprastai rinkti įmokas ir valdyti finansus“, – sakė J.Michailova.


Anot „Verslios Lietuvos“ verslumo departamento vadovės Ingos Juozapavičienės, finansų technologijų įmonių įsitraukimas į iniciatyvą atveria papildomas galimybes mažesniems verslams. „Smulkieji verslininkai gali palankesnėmis sąlygomis išbandyti šiuolaikiškus įmokų surinkimo būdus, pereiti nuo paprastų bankinių pavedimų ir sukurti daugiau patogumo savo el. parduotuvių klientams“, – teigė I.Juozapavičienė.

Iniciatyvos pradžioje pradėtoje kurti Lietuvos el. parduotuvių duomenų bazėje šiuo metu jau yra 1300 el. parduotuvių, iš kurių 200 veiklą pradėjo karantino metu.

„Tai rodo, kad karantinas atnešė verslui ir naujas galimybes. Atsirado nauji el. verslai, sustiprėjo iki tol egzistavusios el. parduotuvės, kurios kai kuriems verslams tapo pagrindiniu pardavimo kanalu. Mūsų apklausa parodė, kad po pirmojo karantino net penktadalis į el. prekybą persiorientavusių verslų nusprendė nebevykdyti fizinės prekybos ir likti tik internete, o labiau vystyti internetinius pardavimus nei fizinius – ketvirtadalis“, – įžvalgomis dalinosi I.Juozapavičienė.

Prie „Internete karantino nėra” iniciatyvos jau prisijungė šimtai lietuviškų el. parduotuvių, daugiau kaip trisdešimt specialius pasiūlymus siūlančių partnerių. Norintys pradėti ar vystyti jau esamą verslą internete, apsilankę iniciatyvos tinklalapyje gali susipažinti su ekspertų siūlomais el. komercijos vystymo žingsniais, žinių pasisemti mokymų mediatekoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Huawei FreeBuds 6i“ – iki 100 eurų kainuojančios belaidės ausinės
Reklama
Vaikų vasaros atostogoms įsibėgėjant, „Telia Play“ kino rekomendacijos vaikams ir visai šeimai
Reklama
„Įspūdžiai išliko visam gyvenimui“: TV bokštas kviečia pasivaikščioti 170 metrų aukštyje
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?