Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gegužės 22d. 14:14

Estų bankas „Inbank“ įsigijo 100 proc. „Mokilizingo“ akcijų

„Mokilizingas“ kortelė
Bendrovės nuotr. / „Mokilizingas“ kortelė

Estijos bankas „Inbank“ už 15 mln. eurų įsigijo vartojimo paskolų bendrovę „Mokilizingas“. „Inbank“ 100 proc. bendrovės „Mokilizingas“ akcijų įsigijo iš ankstesnių valdytojų „LHV Group“ (50 proc. plius viena) ir bendrovės „Inovatyvūs prekybos sprendimai“, priklausančios bendrovei „Kesko Senukai“, jos prezidentui Artūrui Rakauskui ir investicinei grupei „Žabolis ir partneriai“.

Pranešime spaudai „Inbank“ stebėtojų tarybos pirmininkas Prito Poldojas sako, kad „Mokilizingo“ įsigijimas yra vienas iš žingsnių, įgyvendinant banko tarptautinės plėtros strategiją. Įgyvendinus sandorį „Inbank“ tampa dar labiau tarptautiniu banku, nes daugiau kaip pusė paskolų portfelio bus sukaupta už Estijos ribų.

„Mokilizingas“ yra puikiai valdoma įmonė, turinti didelį augimo potencialą, derantį su „Inbank" verslo strategija. Mes tęsime dabartinę „Mokilizingas“ strategiją ir investuosime į išperkamosios nuomos ir paskolų portfelio augimą. Tikimės, kad „Inbank“ ir „Mokilizingas“ patirtis Baltijos šalių rinkoje ir inovatyvūs sprendimai duos teigiamą sinergiją“, – sako P. Poldoja.

Pasak „Mokilizingo“ direktoriaus Beno Pavlausko, bendrovė išlaikys visus savo įsipareigojimus partneriams ir klientams. Tuo tarpu LHV bankas iki 2019 m. pabaigos užtikrins „Mokilizingo“ kreditinių kortelių veikimą dabartinėmis sąlygomis.

Temos: 2 Bankas Mokilizingas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Video

03:31
00:31
02:20

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas

Visi į lauką!

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką