Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Europos Transporto Birža TRANS - sparčiausiai auganti transporto birža Europoje

Europos Transporto Birža TRANS - sparčiausiai auganti transporto birža Europoje
Gamintojo nuotr. / Europos Transporto Birža TRANS - sparčiausiai auganti transporto birža Europoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Žmonių skaičius, dirbančių kasdien su Europos Transporto Birža TRANS 2010 m. viršija 200.000. Tai greičiausiai auganti internetinė laisvo transporto i laisvų krovinių platforma Europoje. Dėka šiuolaikinių technologijų, naudojimo paprastumo, klientų saugumo ir kitų naujovių, jį tapo populiariausia ir didžiausia internetinė platforma Rytų Europoje.

Daugelis Rytų Europos logistikos ir ekspedicinių imonių negali įsivaizduoti šiandien kasdieninio darbo be transporto priemonių ir krovinių. Tuo metu, kai vežėjai negalejo sau leisti vežti „oro“, geriausia atsakyma į klausimą: kur ieškoti reikiamų krovinių, davė transporto birža TRANS. Apie  Europos Transporto Biržą TRANS populiarumą, ne kalbant apie daugiejanti skelbimų skaičių, pasisako tai, kad progamos pakeitimai  ir novatoriški sprendimai atsiranda iš tiesioginių konsultacijų su vartotojais, kuriems labiausiai rūpi sistemos plėtrą.

Technologija -  paslauga klientams.

TRANS pirmą kartą pristatė Europos verslo komunikatorį, programa suteikianti vartotojams galimybę susirašinėti. Ji skatina bendravimą tarp dviejų šalių, sandoris vyksta paprastai ir greitai, o tai yra svarbiausia transporto sektoriaus darbuotojams ir ekspeditoriams. Vartotojai taip pat turės galimybę pasinaudojus technologija VOIP, paskambinti vieni kitiems, panaši į tą, kuri jau turi  populiarusis Skype. Abiejomis šiomis funkcijomis biržos TRANS vartotojai gali naudotis  nemokamai.

Pirma - saugumas

Biržos TRANS operatorius atkreipia didelę reikšmę į vartotojų saugumą. Kiekviena  įmonė, norinti naudotis TRNAS-u yra kruopščiai tikrinama. Tik bendrovės, turinčios gerą reputaciją  gauna savo individualu numerį TransId ir tokiu būdu priėjimą prie duomenų, krovinių ir transporto bazės.

Be to, 2009 m. buvo įvesta pažangi apsaugos sistema, skirta apsaugoti vartotojus nuo nesąžiningų  ir nepatikimų rangovų ir užsakovų. Tiek vežėjas, tiek  krovinio savininkas po sutarties sudarymo gali įvertinti vienas kitą. Reitingai: teigiamas arba neigiamas, yra prieinami ir kitiems vartotojams, kad jie irgi galėtų pažiūrėti ir nuspręsti ar pradėti bendradarbiavimą su šia įmonė ar ne. TransRisk rodyklė gali padėti renkant verslo partnerį, unikalus bendrovių patikimumą rodiklis, kuris atspindi  įmonės mokumą. Apie vežėjo patikimumą ir savalaikiškumą  užsakovus informuoja  specialus Sertifikatas Patikimas Vežėjas, kuris suteikiamas tik tada jei įmonė atitinka tam tikrus kriterijus  (pvz. darbo stažas rinkoje ilgiau nei 3 metų).

Lengvas ir patogus

Vienas iš pagrindinių  Europos TRANS Biržos privalumų – tai naudojimo patogumas. Skelbimų paieška ir talpinimas, pokalbis ar susirašinėjimas su rangovais ir užsakovais, ir daug kitų programos funkcijos prieinamos naudojant intuityviai suprantamą menių. Mes pajemėm naujausią technologiją  ir ją pritaikome taip kad  mūsų klientai galėjo susikaupti darbe, kad jų niekas neblaškytų nes daugelėms transporto ir logistikos srities įmonėms mūsų sistema yra būtina darbo priemonė. Visi šie veiksniai ir sudaro  TRANS  biržos sistemos sėkmę.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką