Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„flyLAL Group Services“ veržiasi į Rusijos rinką

„flyLAL“
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / „flyLAL“
Šaltinis: 15min
0
A A

Plėsdama veiklą užsienio rinkose, AB „flyLAL Group Services“ įsteigė atstovybę Rusijoje. Lietuvos aviacijos paslaugų grupė stiprina pozicijas NVS regiono šalyse, tapdama pagrindiniu konsultantu ir paslaugų tiekėju Rytų regiono oro bendrovėms, įsisavinančioms vakarietiškus orlaivius.

„flyLAL Group Services“ Rusijos atstovybės vadove paskirta Rusijos pilietė Olga Sokolova. Atstovybė palaikys ryšius su esamais ir potencialiais Rusijos klientais, rūpinsis visų grupės įmonių teikiamų paslaugų plėtra, atstovaus Lietuvos aviacijos įmonėms palaikant ryšius ir sprendžiant aktualius klausimus su valstybinėmis Rusijos aviacijos institucijomis.

„Rytų Europos rinkos yra labai perspektyvios mūsų paslaugų plėtrai – lėktuvų nuomos, techninio aptarnavimo, įgulų mokymo paslaugos ypač patrauklios ne tik Rusijoje, bet ir kitose NVS šalyse veikiančioms oro bendrovėms, kurios aktyviai siekia atnaujinti orlaivių parkus įsigydamos ekonomiškesnių lėktuvų. Iš mūsų jos gali gauti visą konsultacijų ir paslaugų paketą, kompleksinius sprendimus, padedančius pereiti prie vakarietiškų orlaivių eksploatacijos“, – sakė „flyLAL Group Services“ generalinis direktorius Linas Dovydėnas.

Apie 90 proc. „flyLAL Group Services“ įmonių klientų – užsienio kompanijos. Bendrovės sukaupė daug patirties ir jau pelnė tarptautinį pripažinimą: AB „Avia Asset Management“ įsigijo ir nuomoja 8 orlaivius ir yra viena iš 50 didžiausių pasaulio orlaivių nuomos įmonių, AB „flyLAL Technics“ per metus aptarnauja apie 40 orlaivių, UAB „flyLAL Training“ patirtis – daugiau kaip 10000 parengtų aviacijos specialistų.

L.Dovydėno teigimu, „flyLAL Group Services“ įmonių teikiamomis lėktuvų nuomos, lėktuvų techninės priežiūros, pilotų mokymo ir kitomis paslaugomis naudojasi ne viena Rusijos skrydžių bendrovė, o įsteigus atstovybę tikimasi dar labiau pagerinti verslo ryšius ir išplėsti klientų ratą. Didžiulė Rusijos rinka atveria tam plačias galimybes, teigiama pranešime spaudai.

„flyLAL Group Services“ įmonėse šiuo metu dirba apie 500 aukštos kvalifikacijos darbuotojų. Planuojamos konsoliduotos įmonių grupės pajamos 2009 metais – apie 400 mln. Lt.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką