TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Geronomika. „Žalgirio fondas“ žengia pirmuosius žingsnius

Pavadinimas
Pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Kovo mėnesio pabaigoje šalies verslininkai įsteigė naują asociaciją „Žalgirio fondas“, kuriai suteiktas paramos gavėjo statusas. Asociacija vienys Lietuvos vyrų krepšinio komandos „Žalgiris“ rėmėjus, taip prisidėdama prie krepšinio išsaugojimo ir jo populiarinimo šalyje.

Praėjusio mėnesio pabaigoje įvykusio steigiamojo susirinkimo metu, buvo suformuota asociacijos „Žalgirio fondas“ vadovybė bei patvirtinti jos veiklos tikslai ir gairės. Asociacijos valdybos pirmininku buvo išrinktas „Vičiūnų“ įmonių grupės valdybos pirmininkas Visvaldas Matijošaitis, o asociacijos direktoriumi – UAB „Dextera“ investicijų ir juridinio skyriaus vadovas Laurynas Ščukas.

„Fondas, savo veikla užtikrindamas nuolatinę finansinę paramą bei skaidrų ir tikslingą lėšų panaudojimą, sieks „Žalgirio“ klubo nariams sudaryti palankiausias sąlygas žaisti komandoje. Taip pat asociacija rūpinsis žaidėjų reabilitacija, jų socialiniais interesais ir teisėmis bei prisidės prie komandos populiarinimo“, – sako „Žalgirio fondo“ ir „Vičiūnų“ įmonių grupės valdybos pirmininkas Visvaldas Matijošaitis.

Pagrindinėmis asociacijos „Žalgirio fondas“ steigėjomis tapo „Vičiūnų“ įmonių grupės: UAB „Plungės kooperatinė prekyba“, UAB „Vičiūnai ir partneriai“, UAB „Vičiūnai“ ir ko bei UAB „Vičiūnai“, taip pat UAB „Dextera“, AB „City service“, UAB „Tiketa“, UAB „ARX Baltica“, UAB „Rūdupis“, UAB „Fudo“, UAB „Imlitex“, UAB „Hoptrans Holding“, UAB „SMS-Eligita“, AB „Ekra“.

V. Matijošaičio teigimu, šiuo metu prioritetiniu savo uždaviniu asociacija laiko lėšų surinkimą ir tikslingą jų panaudojimą, padedant „Žalgirio“ komandai be jokių trikdžių užbaigti šį krepšinio sezoną. Pirmieji fondo veiklos žingsniai jau žengti – balandžio mėn. 14d. Kauno valstybiniame muzikiniame teatre bus atliekamas Aido Giniočio režisuotas amerikiečių kompozitoriaus Kolo Porterio miuziklas „Bučiuok mane, Keit“, o surinktos lėšos bus skirtos „Žalgirio“ krepšinio komandai.

Pageidavimą prisijungti prie asociacijos jau pareiškė daugiau nei 30 šalies įmonių, bet pasak asociacijos valdybos pirmininko, tikimasi, jog iki šių metų pabaigos asociacijos narių skaičius išaugs iki 100.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 „Geronomika“

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką