TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Į infrastruktūrą per 5 metus „Autoverslas“ investavo 65 mln. litų

GERONOMIKA logo
GERONOMIKA logo
Šaltinis: 15min
0
A A

Logistikos ir transporto bendrovė „Autoverslas“ mini penkiolikos metų veiklos sukaktį. Per šį laiką įmonė sėkmingai dirbo pagrindinėse verslo kryptyse – lengvųjų automobilių ir bendrųjų krovinių logistikoje. Sistemingai siekiamo tikslo – tapti savo srities lyderiais, padėjo bendrovės puoselėjamos vertybės – profesionalumas, kokybė, patikimumas.

Bendrovė „Autoverslas“ naudoja įvairius pervežimų modulius – tiek lengvieji automobiliai, tiek bendrieji kroviniai, gabenami jūrų transportu, geležinkeliais ir automobilių transportu. Gabenimų grandinėje derinamos visos šios transportavimo rūšis. Kroviniai vežami iš visos Europos į Rytus ir atvirkščiai. Bendrovės maršrutai driekiasi net iki Vidurinės Azijos.

„Manau, kad kompanija, kuri švenčia 15–ąjį savo gimtadienį, gali drąsiai pasigirti sukaupta naudinga patirtimi, padėsiančia ne tik sėkmingai vystyti tolimesnį savo verslą, bet ir ryžtis naujiems iššūkiams, kurie, be abejo, būtų orientuoti į partnerių bei klientų lojalumą, taip pat aukštos paslaugų kokybės išlaikymą ir gerinimą“, – sakė Lietuvos logistikos asociacijos prezidentas Vytautas Kudzys.

Nors per visą „Autoverslo“ gyvavimo laikotarpį didžiausia apyvarta – 87 mln. litų, buvo pasiekta 2007 metais, tikimasi, kad šie metai bus naujų startų pradžia, kai besibaigiantis ekonominis sunkmetis atvers naujas perspektyvas.

„Vertinant penkiolikos metų veiklą, matomas nuoseklus mūsų augimas. Didėjo apyvartos, augo darbuotojų skaičius. Jei pirmaisiais metais bendrovės apyvarta buvo 4,9 mln. litų, tai šiais metais prognozuojame pasiekti 70 mln. apyvartą. Nuolat akcentuojame, kad mums svarbiausia ne kiekybė, o kokybė. Tai įvertino mūsų klientai, o geri rezultatai tai tik patvirtina“, – sakė „Autoverslo“ generalinis direktorius Valdemaras Zakarauskas.

Per paskutiniuosius metus bendrovėje atliktos didelės investicijos į infrastruktūrą. Atidaryta trečioji geležinkelio atšaka Vilniuje, leidžianti vienu metu bendrovės teritorijoje talpinti iki 39 vagonų. Sostinėje praplėstas automobilių servisas, jo plotas dabar siekia 1200 kv. metrų. Padidintas bei atnaujintas autovežių parkas, kuris šiuo metu siekia 82 vnt. Atidarytas ir išplėstas Vievio automobilių logistikos centras, galintis aptarnauti 5000 automobilių. Vilniaus logistikos centre pastatyta sandėlių, kurių bendras plotas siekia 9700 kv. metrų. Duris atvėrė logistikos centras Klaipėdoje su 7200 kv. metrų sandėliais ir 3 hektarais atvirų aikštelių. Į šiuos objektus viso investuota 65 mln. litų per pastaruosius 5 metų.

Augant verslo apimčiai, didėjo ir personalo skaičius. Tik įsteigus įmonę 1995 m. joje dirbo 15 specialistų. Šiandien jų skaičius siekia net 195. Įmonės administracija išskirtinį dėmesį skiria jų tobulinimui, organizuojami vidiniai ir išoriniai mokymai, patirties semiamasi ir iš užsienio partnerių.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką